Connect with Us

All posts tagged "tronditese"

Sociale 19:55 - 16 Janar, 2020

“O Zot, ka qenë studenti im!”/ Viktor Zhusti mëson “live” lajmin tronditës për Xhevdet Ferrin

Aktori i njohur, Viktor Zhusti, nuk i ka mbajtur dot lotët, teksa ka marrë vesh lajmin e trishtë për humbjen e parakohëshme të Xhevdet Ferrit. I...

Kryesore Show Biz 14:10 - 27 Maj, 2019

“Nuk ka më dashuri mes tyre”/ Zbulohen të fshehtat tronditëse të Kate dhe William

Pak muaj më parë lajmi se princi William kishte tradhëtuar Kate me shoqen e saj të ngushtë, u bë viral në shumë media rozë. Por së...

Grabitja në Rinas
Aktualitet 13:16 - 15 Prill, 2019

Grabitja e Rinasit/ Dalin detaje të reja tronditëse

Grabitjet e një pas njëshme të ndodhura në aeroportin e Rinasit kanë sjellë edhe një përplasje mes koncesionarit edhe Policisë së Shtetit në lidhje me sigurinë...

vrasja e dy motrave ne ballsh te fierit
Aktualitet 14:46 - 5 Janar, 2019

Vrau gruan dhe kunatën me thikë/ Zbulohet dëshmia tronditëse e 34-vjeçarit

Autori i vrasjes së 31-vjeçares dhe motrës së saj 18-vjeçare më 2 janar, Gazmend Musta ka dalë para trupës gjyqësore të Krimeve të Rënda, e cila...

taulant muka
Aktualitet 17:15 - 11 Dhjetor, 2018

Deklarata tronditëse e Mukës/ Sot bëjmë publike plagjiaturat e opozitës

Ish-zv.ministri i Arsimit, Taulant Muka, ka paralmëruar se sot në orën 19:00 do publikojë plagjiaturën e Vladimir Kolës dhe shumë personazheve të tjerë nga jeta politike...

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Aktualitet 21:39 - 29 Tetor, 2018

Ngjarja e Bularatit/ Artan Hoxha jep detajet tronditëse

Gazetari Artan Hoxha ka folur në lidhje me vrasjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA, në Bularat, në studion e emisionit  “Real Story” në Vizion...

Vetëflijimi i familjes Josifi/ Klodiana Lala: Zhaneta punonjëse në shtëpinë e një ish-kryeministri
Aktualitet 19:18 - 24 Tetor, 2018

“Jeni urdhëruar nga Rama”/ Lala jep detaje tronditëse për të arrestuarit e “Vol-vo 4”

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se njëri prej të arrestuarave gjatë mega-aksionit për operacionin ‘Vol-Vo 4’, sot në sallën e gjyqit tek Krimet e Rënda ka...

Aktualitet 19:03 - 13 Tetor, 2018

Çështja “Babale”/ Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse

Gazetari, Artan Hoxha ka deklaruar se dëshmia e kreut aktual të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës në Prokurori nuk pritet të zbardhet shpejt, pasi ajo është pjesë...

Aktualitet 17:02 - 12 Tetor, 2018

Masakra në Mat/ Dëshmia tronditëse e të mbijetuarit: Si na qëlloi kreu i PS-së

Astrit Hani është i vetmi i mbijetuar masakrës së djeshme në Mat, ku një 51-vjeçar vrau me kallashnikov 3 punonjës të bashkisë Mat. Kujtojmë këtu se...

Aktualitet 22:24 - 8 Tetor, 2018

Ekzekutimi në ish-bllok/ Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka treguar detaje tronditëse për atentatin që ndodhi në zonën e ish-bllokut në datën...

Aktualitet 11:11 - 16 Qershor, 2018

Debati për Teatrin/ Zbulohen fakte tronditëse

Prej muajsh artistët janë në një konflikt të hapur me qeverinë, për mos prishjen e Teatrit Kombëtar. Reagimet kanë qenë dhe vijojnë të jenë të ashpra...

Aktualitet 16:00 - 24 Gusht, 2017

Foto tronditëse/ Nënat u shesin pedofilëve fëmijët e tyre 5 vjeç për përfitime personale

Një dokumentar tronditës i prezantuar në BBC, ka zbuluar disa gra që shesin fëmijët e tyre pesë vjeç te pedofilët, për përfitime personale të tyre. Stacey...

Showbizz 19:00 - 18 Dhjetor, 2016

Tronditëse: Stewart e rrahur me shenja në trup

  Vetëm para pak castesh Kristen Steëart u fotografua duke dalë nga shtëpia e saj me shenja në trup. Aktorja e famshme e serialit Tëiligh Sagas,...

Aktualitet 16:00 - 3 Janar, 2015

15 fakte tronditëse për Arabinë Saudite

Arabia Saudite ka qenë qendra e zhvillimit në muajt e fundit. Mbretëria e pasur me naftë detyroi OPEC-un, aleancën e naftës, për të rritur prodhimin e...