Connect with Us

All posts tagged "tronditen"

Aktualitet 17:03 - 3 Korrik, 2019

Tronditen rrjetet sociale/ Bien Instagram, Facebook dhe WhatsApp

Është një nga aplikacionet më të njohura të mediave sociale në botë, por duket se Instagram ra këtë pasdite. Sipas DownDetector, problemet filluan rreth orës 14:49...

Aktualitet 19:53 - 2 Mars, 2019

Tronditen shqiptarët e Maqedonisë/ Dy të rinj të vrarë brenda 48 orëve

Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë tronditur nga vrasjet e dy të rinjve. Siç raportojnë mediat maqedonase, në një kohë që vendbanimet shqiptare janë përfshirë nga...