Connect with Us

All posts tagged "trende"

Aktualitet 09:53 - 29 Qershor, 2019

Trendet e verës 2019/ Ja çfarë duhet të vishni patjetër këtë sezon të nxehtë

Tendencat e veshjeve dhe ngjyrave kanë ndryshuar këtë verë dhe “Marie Claire” i ka zbuluar së fundmi ato që do i shihni kudo në rrugë. Më poshtë...

Fashion 14:53 - 29 Prill, 2019

Zbuloni cilat do të jenë 4 trendet e make up-eve që do “pushtojnë” këtë sezon veror

Ngjyrat e neonit Neoni përveçse është trend në veshje, duket se do të mbizotërojë edhe në ‘make up’. Artistët të ndryshëm kanë provuar se edhe roza...

Aktualitet 10:10 - 27 Prill, 2019

Zbuloni disa nga trendet e ‘mërzitshme’ që nuk do të heqim dorë as këtë vit

Viti i kaluar mund të ketë rezervuar shumë trende të rëndësishme, por edhe 2019-ta ka surpriza! Nga xhaketat “oversize” te këmishat mëndafshi këtu do të gjeni...

Fashion 22:30 - 26 Prill, 2019

Cilat të brendshme duhet të kemi këtë vit? Ja 5 trendet që janë më ‘in’ këtë sezon

Editorët e modës sugjerojnë që trendi i parë i ri që duhet të ndiqni është ai për të brendshmet. Tashmë janë përcaktuar pesë trendet te të...

gabimet qe bejme ne veshje
Aktualitet 15:10 - 4 Prill, 2019

9 trendet që duhet t’i shtojmë në gardërobën tonë këtë muaj

Nga aksesorët te veshjet, gjatë muajit prill duhet të shtojmë këto trende dhe mund ta bëni pa shpenzuar shumë para. 1.Bizhuteritë me perlë 2.Nuancat e bezhës...

trende 2019
Aktualitet 23:37 - 18 Mars, 2019

Trendet e 2019-ës që duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës

Është koha që të bëjmë disa ndryshime në gardërobë! Trendet e 2019-ës kanë filluar të trokasin fuqishëm dhe ne duhet t’i përshtatemi atyre në mënyrë që...

Aktualitet 20:00 - 15 Mars, 2019

12 trendet që do t’i veshim gjatë gjithës verës

Vera e 2019-s do të sjellë shumë trendë të reja, por edhe rikthimin e atyre prej të cilave duket se nuk na ndahet zemra. Nga puplat...

Fashion 13:10 - 15 Mars, 2019

13 trendet e rroba banjove të kësaj vere/Nuk do të donit t’i hiqnit nga trupi

Nëse mezi po e presim verën, kjo është sepse jemi të dashuruar me plazhin. Dhe kur flitet për plazh, mendja na shkon te rrobat e banjës....

Fashion 12:25 - 8 Mars, 2019

Njihuni me 9 trendet e makijazhit për këtë pranverë që s’janë fare të zakonshme

Është pikërisht koha për të eksperimentuar me makijazhin muajt e ardhshëm, por më parë iu japin disa ide brilante. Nga pluhurat e syve te rimeli apo...

Kuriozitete 12:53 - 27 Shkurt, 2019

Nga uljet te trendet: 4 rregullat e arta që duhet t’i dimë për produktet e makijazhit

Përdorin më pak se 10 produkte kozmetike, por në çantën e një femre mund të numërojmë mbi 50 të tilla. Gjithnjë përfundojmë duke bërë të njëjtin...