Connect with Us

All posts tagged "traktor"

Kronika 18:28 - 10 Maj, 2020

Foto-E rëndë në Greqi/ Përmbyset traktori, humb jetën 20-vjeçari shqiptar

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur në Fthiotida të Lamias në Greqi, ku njëi ri shqiptar ka humbur jetën tragjikisht. Traktori me të cilin punonte...

Kronika 14:21 - 2 Mars, 2020

Përmbyset traktori teksa punonte tokën/ Plagoset rëndë i riu në Skrapar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Dhores në Skrapar. Mësohet se një 34-vjeçar është aksidentuar rëndë teksa drejtonte një traktor. Ai...

Aktualitet 16:35 - 1 Shkurt, 2018

Aksident në Maliq/ Një i plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zerec, të Maliqit në Korçë, ku ka mbetur i plagosur rëndë shtetasi me inicialet S.K....

Aktualitet 19:12 - 31 Tetor, 2017

Rrokulliset traktori/ Vdes 43-vjeçari

Një 43-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e një  aksidenti tragjik që ka pësuar në Itali. Nga të dhënat e raportuara nga...

Aktualitet 16:34 - 11 Tetor, 2017

Përplasi të moshuarin/ Arrestohet 47-vjeçari

Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore në Korçë, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit  Miri Terolli, 47 vjeç, banues në Zvezdë. Arrestimi i tij...

Showbizz 19:47 - 6 Shtator, 2015

Marina ndihet boss në traktor! (Foto)

A e keni parë ndonjëherë më parë kështu prezantuesen seksi Marina?! Siç duket këngëtarja pas makinave luksoze ka vendosur që të provojë edhe shëtitjen me traktor....

Uncategorized 20:10 - 26 Mars, 2015

Lezhë/ Makina përplaset me një traktor, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Balldre të Lezhës ku një makinë e tipit “Alfa Romeo” është përplasur me një traktor. Si pasojë e goditjes,...