Connect with Us

All posts tagged "trajner"

Life Style 10:25 - 30 Janar, 2019

“Mëngjesi nuk është i rëndësishëm”- trajneri personal i VIP-ave tregon çfarë kemi ditur gabim për dietat

Na është thënë gjithnjë se mëngjesi është vakti më i rëndësishëm dhe nuk duhet ta lëmë asnjëherë pa e konsumuar. Por David Higgins, trajneri personal i...

Fashion 16:25 - 29 Janar, 2019

E paskemi ditur gabim! Trajneri i supermodeleve tregon kë vakt duhet të shmangim për t’u dobësuar

Trajneri personal i aktores Margot Robbie ka zbuluar sesi ajo e ruan fizikun e saj të pabesueshëm. David Higgins thotë se ngrënia e vaktit të mëngjesit...

Aktualitet 17:56 - 2 Nentor, 2018

Donte të shkarkonte trajnerin/ Ylli i Realit akzuohet se ka shitur ndeshjet

Mund të jetë një skandal i vërtetë për Kosta Rikën. Tre lojtarë, mes të cilëve edhe portieri i Real Madrid, Keylor Navas, mësohet se kanë kërcënuar...