Connect with Us

All posts tagged "tradhti"

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt
Showbizz 10:55 - 2 Dhjetor, 2020

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt

Dj Blunt është një nga reperët më të preferuar së bashku me Real 1. Dy reperët kanë qenë të ftuar në After Party me Luanën ku...

Si e përballoni tradhtinë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:51 - 21 Nentor, 2020

Si e përballoni tradhtinë sipas shenjës së horoskopit

Tradhtia na prek në shumë mënyra të ndryshme dhe mund të ndryshojë mënyrën e trajtimit të njerëzve dhe situatave në të ardhmen. Meqenëse të gjithë e...

Vajza, kujdes!/ Këta janë burrat që tradhtojnë më shumë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 15:25 - 14 Nentor, 2020

Vajza, kujdes!/ Këta janë burrat që tradhtojnë më shumë sipas shenjës së horoskopit

Bricjapi Burrat Bricjap shpesh kanë një marrëdhënie konfliktuale me sensin e tyre të moralit duke qenë se ata i lejojnë vetes të udhëhiqen shumë nga emocionet...

Kontrata paramartesore e Jennifer Lopez/ Kërkon një dëmshpërblim prej 250 milionë dollarësh nëse partneri e tradhton
Showbizz 15:37 - 13 Nentor, 2020

Kontrata paramartesore e Jennifer Lopez/ Kërkon një dëmshpërblim prej 250 milionë dollarësh nëse partneri e tradhton

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, dëshiron të sigurohet se Alex nuk do ta tradhtojë pas martesës. Për këtë arsye ajo dhe Alex po nënshkruajnë një...

Hebrenjtë “tradhtuan” Donald Trump
Bota 20:27 - 4 Nentor, 2020

Hebrenjtë “tradhtuan” Donald Trump

Një sondazh mbi votuesit hebrenj amerikanë, i cituar nga gazeta izraelite Haaretz tregon se mbi tre të katërtat e tyre votuan për Biden në zgjedhjet presidenciale....

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit
Showbizz 12:35 - 24 Tetor, 2020

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth...

'Pacientin' e tmerron fjala 'SPAK'/ Gazetari zbulon ‘vuajtjen’ e Metës
Politikë 09:21 - 12 Tetor, 2020

“Kjo është tradhtia më e madhe”/ Meta: Kush po i zhyt shqiptarët në borxhe dhe varfëri?

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shpërndarë një postim të profesorit Kastriot Islamit, ku ky i fundit shprehet se Shqipëria sot është zhytur në borxhe. Ndërsa,...

Mos i neglizhoni/ 5 shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhton
Life Style 16:49 - 4 Tetor, 2020

Mos i neglizhoni/ 5 shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhton

Pamje e përmirësuar. Nëse papritur partneri apo partnerja juaj fillon të ndryshojë mënyrën e saj të jetesës, të paraqitjes apo të ushqimit, kjo mund të jetë...

Bien “pre” e tundimeve/ Dy shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë
Horoskopi 16:23 - 3 Tetor, 2020

Bien “pre” e tundimeve/ Dy shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

Akrepi Fatkeqësisht, mungesa e besnikërisë dhe sinqeritetit të tij në një marrëdhënie me dy është tipike. Natyra sensuale e shenjës mund të jetë shumë e keqe...

Kujdes!/ Kjo është mosha kur meshkujt tradhtojnë më shumë
Life Style 14:34 - 25 Shtator, 2020

Kujdes!/ Kjo është mosha kur meshkujt tradhtojnë më shumë

Në një studim të bërë kohët e fundit në Britani, zbulohet mosha kur partneri apo partnerja ka më shumë gjasa t’ju tradhtojë. 39-ta është e rrezikshme!...

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë
Showbizz 11:24 - 19 Shtator, 2020

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit...

Opinione 21:45 - 14 Shtator, 2020

Nga Andi Bushati/ Besa e tradhtuar

Ka një detaj të vogël, në pamje të parë të papërfillshëm, që tregon më mirë se gjithçka se përse Rama e hoqi qafe, ministren e Srsimit,...

Çështja e detit/ Berisha zbulon “kodin e tradhtisë” së Ramës
Politikë 21:38 - 7 Shtator, 2020

Çështja e detit/ Berisha zbulon “kodin e tradhtisë” së Ramës

Ish kryeministri Sali Berisha ka zbuluar “kodin e tradhtisë” së kryeministit Edi Rama për çështjen e detit me Greqinë. Berisha tha se fjalia e përdorur nga...

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Rama: Asnjë tradhti burra!
Kosova & Rajoni 18:45 - 4 Shtator, 2020

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Rama: Asnjë tradhti burra!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas marrëveshjes së arritur në Shtëpinë e Bardhë mes Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve mes dy vendeve. Rama shprehet...

“A do ta falje tradhtinë”/ Armina Mevlani shuan kuriozitetin, jep përgjigjen e papritur
Showbizz 11:16 - 29 Gusht, 2020

“A do ta falje tradhtinë”/ Armina Mevlani shuan kuriozitetin, jep përgjigjen e papritur

Armina Mevlani është një nga blogeret më të preferuara shqiptare. Bukuroshja shpesh herë realizon intervista me ndjekësit ku ndan opinione të ndryshme rreth temave të ndryshme...

“Shembja e Teatrit ishte tradhti”/ Budina: Populli duhet ta nxjerrë Ramën nga zyra
Politikë 23:38 - 28 Korrik, 2020

“Shembja e Teatrit ishte tradhti”/ Budina: Populli duhet ta nxjerrë Ramën nga zyra

Vëllezërit Edmond Budina dhe Robert Budina kanë qenë të ftuar mbrëmjen e sotme në në ‘A-Shoë’ në Syri Tv ku kanë folur për shëmbjen e Teatrit....

Blog 09:14 - 19 Korrik, 2020

Emri i tij u bë simbol global i tradhtisë/ Kush ishte kryeministri norvegjez Vidkun Kuisling

Vidkun Kuisling, emri i të cilit u bë sinonim i fjalës tradhtar, lindi në Firesdal të Norvegjisë më 18 korrik 1887, në shtëpinë e klerikut Xhon...

Life Style 17:12 - 29 Maj, 2020

Nuk jeni të sigurt nëse partneri juaj po ju tradhton?/ Këto janë 4 shenjat që i nxjerrin zbuluar

Disa njerëz mund të kenë ide të ndryshme mbi atë se çfarë është tradhtia. Një flirt me një person tjetër apo të parit video pornografike mund...

Befason instruktorja seksi shqiptare / “U martova me shkuesi, isha e virgjër”
Showbizz 16:12 - 25 Maj, 2020

FOTOT-“E zbuloj nga një qime floku”/ Dorina Mema tregon trukun se si zbulohet tradhtia

Modelja shqiptare e fitnesit Dorina Mema, është një nga personazhet që është vlerësuar gjithmonë për sinqeritetin në intervistat e saj. Ajo flet shpesh herë flet për...

Showbizz 13:04 - 22 Maj, 2020

“Këndojnë për lakuriqësinë, tradhtinë”/ Lana Del Rey “kryqëzohet” nga fansat, sqaron njëherë e mirë deklaratën e saj

Këngëtarja e njohur Lana Del Rey është vendosur në shënjestër të fansave pas deklaratës së saj të fundit përsa i përket këngëtareve si Beyonce apo Ariana...

Politikë 09:36 - 17 Maj, 2020

Flutura Açka akuzon Kryemadhin për tradhti/ Na tha ikni se s’ka nevojë për ju

Shkrimtarja Flutura Açka ka akuzuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, se i ka tradhtuar dhe ka lejuar prishjen e Teatrit Kombëtar. Açka kujton fjalën e Kryemadhit...

Life Style 15:05 - 15 Maj, 2020

Terapistja e njohur zbulon sekretin/ Si të kuptoni që partneri juaj ju tradhton nga ky veprim i thjeshtë në telefon

Terapistja e njohur, Melissa Ferrari, tregon se ndryshimi i sjelljes së partnerit/es në raport me celularin, mund të jetë një element dyshues që tregon se partneri/ja...

Life Style 16:18 - 12 Maj, 2020

I tradhtojnë por refuzojnë të ndahen/ Arsyet pse burrat jo besnikë qëndrojnë me gratë e tyre

Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithësi, sipas studiuesve, midis 15-25%...