Connect with Us

All posts tagged "tradhetar"

“Kur del vajze ta lë në prehër”/ Vasili “merakoset” për Ramën” Pandemia kërkon Edin
Politikë 08:28 - 3 Mars, 2020

“Mirëmëngjes tradhëtar”/ Vasili: Shqiptarët përshëndesin Ramën

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili akuzon kryeministrin si tradhëtar, dhe sipas tij kurrë Shqipëria nuk ka pasur një politikan anti-Kosovë, sa Rama. Në...

Politikë 22:16 - 18 Shkurt, 2020

Berisha akuza të forta Ramës/ “Tradhtar i kombit, e përdor Vuçiç si argat”

Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta ndaj Edi Ramës, teksa e quajti këtë të fundit peng të Beogradit dhe argat të të Aleksandër...

basha
Aktualitet 16:34 - 21 Mars, 2019

Një tjetër “tradhtar” në KQZ/ Aleati i Bashës drejt Kuvendit

 Pas djegies së mandateve nga ana opozitës dhe shpalljes së vakancave nga ana Kuvendit. KQZ i ka dërguar kërkesë kandidatëve pasardhës në lista për të marrë...

Aktualitet 21:00 - 2 Janar, 2019

Këto shenja tregojnë se po ndani shtratin me një tradhëtar

Ai merret me veten shumë herë më tepër se më parë. Nëse e keni vënë re se kalon  kohë duke rregulluar flokët, mjekrën apo kujdeset të...

Femra 16:30 - 26 Dhjetor, 2016

Një herë tradhtar, gjithmonë tradhtar: A është e vërtetë kjo shprehje?

Me siguri me qindra herë kemi menduar për këtë temë dhe mbase keni pasur dilema se a do të falni tradhtinë. Tani shkencëtarët ju kanë bërë...

Aktualitet 20:45 - 1 Prill, 2015

Besnik apo tradhtar? Përgjigja mund të jetë e shkruar në ADN

Predispozicioni për të tradhtuar apo për të qenë besnik mund të jetë një çështje gjenetike. Kështu sipas një serie studimesh në Kongresin e 23 të Shoqatës...