Connect with Us

All posts tagged "Top Channel"

Vetingu 14:18 - 9 Shtator, 2019

Pasuria e gjyqtarit të Apelit/ A e bleu Top Channel, Fatri Islamajn?

Gjykatat e Apelit, ndryshe konsiderohen si Gjykatat e pazareve të mëdha. Për pasojë dhe denoncimet e shumta kanë si objekt gjyqtarët e Apelit. Se Gjykatat e...

Politikë 16:49 - 6 Shtator, 2019

Ministria e Bujqësisë i përgjigjet Top Channel/ Po përhap panik, Silicon Mix i padëmshëm

Ministria e Bujqësisë ka reaguar në lidhje me disa kronika të transmetuara në Top Channel, ku flitet për një produkt të quajtur silicon mix, i cili...

Sociale 12:00 - 5 Shtator, 2019

Agronomi përgënjeshtron Top Channel/ Silicon mix arritje e madhe në bujqësi, nuk është pesticid

Ditët e fundit në kronikat televizve në Top Channel është transmetuar një lajm, ku pretendohet se një pesticid i rrezikshëm për shëndetin është futur në vendin...

Politikë 11:59 - 4 Shtator, 2019

Akuzat për pesticidin/ Zbardhet intervista që fshehu Top Channel, çfarë thotë profesori

SILIKON MIX është kthyer në kryefjalë të televizionit Top Channel për të sulmuar ish-ministrin Niko Peleshi. Akuza dje nga televizioni shkoi deri aty sa titulli i...

Lajm i Rekomanduar 10:51 - 4 Shtator, 2019

Beni nuk mësoi kurrë të ecë vetë/ Zbulohen “makthet” e drejtuesit të Top Channel

Top Channel, media e kthyer në dritaren e Ben Blushit, ka filluar të na tregojë edhe diçka tjetër kohët e fundit. Përtej lajmeve, informacioneve dhe sensacioneve,...

Sociale 18:07 - 2 Shtator, 2019

Nën “diktaturën”e Klan dhe Top Channel/ Tregu i televizioneve në Shqipëri shënon rritje

Televizionet kryesore në Shqipëri realizuan të ardhura të përgjithshme prej 4.2 miliardë lekësh gjatë vitit 2018, me një rritje prej 7% në krahasim me vitin 2017,...

Sociale 09:44 - 29 Gusht, 2019

Klan bëhet televizioni më i madh/ Ia kalon Top Channel-it, për të ardhurat

Gara mes dy televizioneve të mëdhenj në vend është gjithnjë e fortë. Programe në “prime time” që synojnë të tërheqin sa më shumë audiencë, emisione të...

Lajm i Rekomanduar 13:51 - 27 Gusht, 2019

Rama sulm të paprecedentë mbi mediat/ Zbulohet “kamikazi” i tij në Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur sot akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama, për të cilin thotë se urren median e pavarur dhe fjalën...

Opinione 19:27 - 1 Gusht, 2019

A po fillon rrënimi i Digitalb?

Sot në mesditë u njoftua se televizioni kombëtar Klan, aktualisht më i madhi, jo vetëm nga audienca, por dhe për nga prodhimtaria e programacioni, u largua,...

Aktualitet 14:25 - 9 Korrik, 2019

Drini Zeqo kujton me nostalgji fillimet në Top Channel/ Ja fotoja që i ka ngelur në “mendje”

Edhe pse tashmë ai bën pjesë në stafin e televizionit “Klan”, moderatori shqiptar Drini Zeqo fillimet e karrierës i ka pasur në “Top Channel”. Rreth 15...