Connect with Us

All posts tagged "Top Channel"

Basha zbulon emrin e medias/ Ja kush censuroi denoncimet për inceneratorët
Politikë 13:33 - 19 Tetor, 2020

Basha zbulon emrin e medias/ Ja kush censuroi denoncimet për inceneratorët

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha prej disa ditësh ka bërë një sërë denoncimesh të njëpasnjëshme në lidhje me koncesionin e inceneratorëve. Por, në disa dalje,...

Ti je gjobaxhi dhe grabitës
Kronika 10:21 - 16 Tetor, 2020

Denoncoi Ben Blushin në ambasadën e SHBA-ve/Biznesmeni sulmohet me armë nga maskat

Biznesmeni A.DH. i cili prej disa muaj është në një konflikt të hapur me ish-politikanin dhe drejtorin e Top Channel, Ben Blushi, është sulmuar dje në...

English 15:48 - 6 Tetor, 2020

Denunciations at the US Embassy/ Businessmen against Ben Blushi and Top Channel

Ever since Ben Blushi was put in charge of Top Channel, two years ago, begun the strong clashes between the once beloved television for Albanians and...

Denoncimet në ambasadën e SHBA/ Biznesi kundër Ben Blushit dhe Top Channel
Aktualitet 13:06 - 6 Tetor, 2020

Denoncimet në ambasadën e SHBA/ Biznesmenët kundër Ben Blushit dhe Top Channel

Me vajtjen e Ben Blushit në krye të Top Channel, para dy vitesh, kanë filluar edhe përplasjet e forta të ekranit dikur më të fortë në...

Denoncimet në ambasadën e SHBA/ Biznesi kundër Ben Blushit dhe Top Channel
Aktualitet 11:39 - 5 Tetor, 2020

Letër në Ambasadën e SHBA-së për Vjollca Hoxhën dhe Ben Blushin/ Shantazh, kërcënime, fyerje dhe tentativë për të grabitur prona

Sulmet dhe akuzat ndaj bizneseve kanë sjellë një konflikt të hapur midis njërës prej pronarëve të Top Channel, Vjollca Hoxha, drejtorit të saj Ben Blushi dhe...

Aktualitet 12:32 - 21 Shtator, 2020

“Je i dëshpëruar”/ Julian Deda “shpërthen” kundër Ben Blushit: Shkatërrove Topin se nuk di të punosh

Aktori i humorit, Julian Deda ka shkruar me tone mjaft të forta, kundër drejtorit të Top Channel, Ben Blushit, pasi ky i fundit në një shkrim...

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund
Showbizz 20:51 - 8 Shtator, 2020

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund

Moderatorja Dojna Mema është larguar së fundmi nga “Top Channel”. Moderatorja shqiptare zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit në ‘Instagram’ ku konfirmoi një herë e mirë se...

Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel/ Një tjetër aktor braktis “Portokalli” pas më shumë se një dekade
Lajme 21:01 - 4 Shtator, 2020

Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel/ Një tjetër aktor braktis “Portokalli” pas më shumë se një dekade

Nuk kanë të ndalur largimet e bujshme nga televizioni Top Channel. Top Channel, dikur media më e lakmuar në vend, prej kohësh po përballet me largimet...

Showbizz 13:53 - 4 Shtator, 2020

Ekskluzive-Aktori i famshëm largohet nga Top Channel

Top Channel, dikur media më e lakmuar në vend, prej kohësh po përballet me largimet masive të emrave më të njohur të ekranit. Disa prej emrave...

Dy ngjarje kriminale me të dyshuar Vjollca Hoxhën dhe Ben Blushin
Aktualitet 10:21 - 4 Shtator, 2020

Nuk ndalet hemorragjia në Top Channel/ “Ikonat” që i shtohen listës së largimeve, kush janë “të vrarët” nga Vjollca Hoxha dhe Ben Blushi

Një prej mediave më të rëndësishme në vend, e ngritur nga i ndjeri Dritan Hoxha dhe shndërruar gati në një perandori mediatike, duket se tashmë nuk...

Pas Salasano Rrapit, një tjetër moderatore largiohet nga Top Channel?
Lajme 21:14 - 3 Shtator, 2020

Pas Salsano Rrapit, një tjetër moderatore largohet nga Top Channel?

Sezoni i ri televiziv ka ardhur me disa largime të bujshme për ekranin e Top Channel. CNA.al raportoi paraditen e sotme se nga ky televizion është...

Largimi i Sokol Bregut nga Top Channel/ “Shpërthen” gazetari: Ku e kanë katandis veprën e Dritan Hoxhës, ky është turpi i gazetarisë
Lajme 08:48 - 2 Shtator, 2020

Largimi i Sokol Bregut nga Top Channel/ “Shpërthen” gazetari: Ku e kanë katandis veprën e Dritan Hoxhës, ky është turpi i gazetarisë

Gazetari Taulant Kopliku ka reaguar në lidhje me largimin nga Top Channel të një prej gazetarëve më të njohur në vend, Sokol Bregu. Në një postim...

Aktualitet 19:56 - 1 Shtator, 2020

Largimet nga Top Channel/Mesazhi i fortë i gazetarit Sokol Bregu

Nga Sokol BREGU Në Top Media për herë të parë në 1999 më solli Fatos Baxhaku, dhe në 2005 Sokol Balla. Nëse kam bërë diçka keq,...

Showbizz 14:34 - 25 Gusht, 2020

“Furtunë” në Top Channel/ Emrat ikonikë që do të mungojnë në këtë sezon!

Me nisjen e sezonit të ri televiziv nis edhe markata e blerjeve të emrave të njohur të ekranit nga televizione të ndryshme. Kontrata që rinovohen e...

Lajme 18:29 - 13 Gusht, 2020

Ben Blushi qurravitet nga portali i Abilekajt/ Ja sa e paguan Vjollca Hoxha çdo muaj

Portali i freskët që drejtohet nga Enton Abilekaj, ka dalë me një version të tij pse CNA.al dhe Syri.net kanë shkruar disa materiale kundër drejtorit të...

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ "Do largohem nga 'Portokalli'"
Showbizz 17:47 - 13 Gusht, 2020

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ “Do largohem nga ‘Portokalli'”

Drejtori i Top Channel Ben Blushi, duket se po e dërgon gjithmonë e më tepër drejt degradimit këtë televizion, duke i larguar gazetarët apo moderatorët më...

Pasuri e çmendur, grabitje pronash nga Korça në Vlorë, e falsifikim firme/ Kur do të flasë Ben Blushi për skandalet e tij?
Opinione 16:33 - 11 Gusht, 2020

Ben Blushi, akrepi që thumbon për forcë zakoni

Nga Ermal Mulosmani Në ditët e fundit të Parlamentit të shkuar, shumë prej nesh i kujtojnë replikat plot nëntekst e ironi mes Kryeministrit Rama dhe deputetit...

Ekskluzive-Dosja e pronave të Ben Blushit përfundon në SPAK
Politikë 12:53 - 30 Korrik, 2020

SPAK merr në hetim ortakun e Ben Blushit

Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, më në fund ka regjistruar procedim për dosjen e famshme të inceneratorëve në Shqipëri. CNA.al ka mësuar...

English 10:26 - 23 Korrik, 2020

The scandal/ Vjollca Hoxha’s medias, accused the businessman Arben Reli in the name of the rosy stories’ friends, who owe him 400.000 euros

As had never happened before, the show “Fiks Fare” devoted two episodes to a completely private matter, a relationship between two businessmen, which was in a...

Ben Blushi padit Vajza i bëhet pronare me firmë të falsifikuar/ Dokumentet që zbulojnë manipulimet e Ben Blushitpor duhet të hetohet vetë nga SPAK
Politikë 21:25 - 22 Korrik, 2020

Ben Blushi padit Berishën por duhet të hetohet vetë nga SPAK

Ben Blushi, nëpërmjet portalit të Vjollca Hoxhës ka njoftuar padinë, e cila do të çohet ditët në vijim në gjykatë, ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, ku në...

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion
Showbizz 21:26 - 19 Korrik, 2020

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion

E cilësuar si imazhi i Digitalb, Ilda Bejleri, u largua nga ky format pas një sherri me komentatorin Dritan Shakohoxha. Largimi i saj nga Digitalb dhe...

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit
Denoncim 19:47 - 18 Korrik, 2020

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit

Mjafton të bësh një vëzhgim në fletushkën e falimentuar, e administruar nga Ben Blushi, në pronësi të Vjollca Hoxhës për të kuptuar si përdoret media për...

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!
Denoncim 14:51 - 17 Korrik, 2020

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!

Dy emisione në dy javë të ndryshme. E gjithë vëmendja për një pronë ku janë dy biznesmenë në ortakëri, dhe Top Channel në betejë, por edhe...