Connect with Us

All posts tagged "Tiranës"

Denoncim 21:26 - 21 Janar, 2020

Prostitucion në zemër të Tiranës, 20 mijë lekë raporti pas Muzeut Historik

Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri.Kamer a fshehtë e “Stop” tregon, sesi gra e vajza, mdaje edhe transvestitë, shesin trupin e tyre për...

Tregu Agro-ushqimor i Tiranës
Aktualitet 16:39 - 11 Shkurt, 2019

Skandal/ Zbulohen abuzimet në tregun Agro-Ushqimor të Tiranës

Autoriteti i Konkurrencës ka zbuluar se kompania EKMA Albania SHPK, firma e cila prej pesë vitesh drejton të vetmin treg Agro-Ushqimor të Tiranës, ka abuzuar me...

Politikë 17:39 - 27 Mars, 2015

Arian Galdini: Ja pse duhet të jem unë kandidati i PD-së për Bashkinë e Tiranës

Përmes një shkrimi, Arian Galdini, dikur anëtar i Partisë Demokratike, tregon se pse ai duhet të jetë kandidati i kësaj partie për Bashkinë e Tiranës Ja...

Aktualitet 19:48 - 26 Mars, 2015

Policia e Tiranës deklaratë për urdhër-ndalimin për Doshin e Frrokun

Policia e Tiranës ka dhënë një deklaratë për media lidhur me ndalimin e dy deputetëve, Tom Doshi dhe Mark Frroku. Deklarata e Policisë “ Policia e...