Connect with Us

All posts tagged "Tirana Bank"

Sociale 12:52 - 14 Shtator, 2019

Familja Poka bëhet me shtëpi të re/ Samir Mane dhe Tirana Bank i japin fund vuajtjeve të tyre

Në fund të majit, emisioni “Stop” në TV Klan transmetoi rastin e familjes Poka nga Kukësi me 4 fëmijë jetimë, të cilët jetonin në kushte të...

Aktualitet 08:59 - 24 Korrik, 2019

“Mirë se vjen në shtëpi”/ Tirana Bank i mirëpret emigrantët me kushte të favorshme kredie

Gjatë periudhës së verës një pjesë e konsiderueshme e emigrantëve kthehen në atdhe për të kaluar pushimet pranë të afërmve. Shumë prej tyre dëshirojnë të plotësojnë...

Aktualitet 16:29 - 14 Maj, 2019

Edhe Arbri bëhet me shtëpi në Vlorë, ja këshillat e mamasë së tij që e shtynë të bëhet si “Beni”

Arbri, nje inxhinier 27 vjeçar që banon në Vlorë, ka kohë që ëndërron të ketë shtëpinë e tij dhe tashmë që do të finalizojë raportin e...

Aktualitet 12:16 - 8 Mars, 2019

Ne, në Tirana Bank sot festojmë me forcën e gruas!

Në 8 Mars çdokush prej nesh nuk mund të mos ketë në fokus Ditën Ndërkombëtare të Gruas dhe ne në Tirana Bank çdo vit e konsiderojmë...

Aktualitet 21:11 - 7 Gusht, 2018

Grupi Balfin dhe Komercijalna Banka marrin në zotërim Tirana Bank nga Banka e Pireut

Grupi Balfin dhe Komercijalna Banka kanë kënaqësinë të njoftojnë se kanë nënshkruar një marrëveshje me Bankën e Pireut për të marrë në zotërim aksionet e Tirana...

Aktualitet 12:39 - 6 Qershor, 2018

Një tjetër bankë private në shitje/ Zbulohen ofertuesit

Kohët e fundit janë raportuar disa lëvizje në aksionet e bankave në Shqipëri, kryesisht atyre greke që operojnë në vendin tonë. Pak kohë më parë, NBG...

Aktualitet 15:03 - 25 Maj, 2018

Një bankë që nuk i duhet as dreqit

Sistemi bankar shqiptar duket se ka mjaft probleme, jo vetëm për tarifat që përdor, por edhe mënyrës sesi funksionon. Nuk janë të pakta rastet e denoncuara...