Connect with Us

All posts tagged "tifoz"

Politikë 17:36 - 14 Dhjetor, 2019

Meta harron tërmetin/ Kthehet në Durrës si tifoz

Presidenti Ilir Meta është zhvendosur këtë të shtunë në Durrës, jo për të inspektuar situatën post-tërmet, por si tifoz. Meta nuk e ka mbajtur sekret afeksionin...

Aktualitet 19:31 - 16 Shtator, 2018

Video/ Jo vetëm babi, edhe Zaho është tifoz i Juves

Dihet tashmë që kryeministri Edi Rama është tifoz i zjarrtë i klubit italian Juventus. Por duket se edhe trashëgimtari i tij më i vogël, Zaho është...

Aktualitet 10:17 - 10 Gusht, 2018

Tifozi gjakos arbitrin/ Ndodh në ndeshjen e Europa League

Ndeshja mes Sturm Graz dhe AEK-ut në kualifikimet për Europa League, prodhoi një moment aspak të hijshëm ku një prej gjyqtarëve anësorë u godit me shishe birre...