Connect with Us

All posts tagged "thumbon"

Politikë 16:06 - 5 Dhjetor, 2019

“Nuk bëhet vaji i korbit në ditë zie”/ Balla thumbon deputetët e opozitës

Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla i bëri apel deputetëve të opozitës parlamentare të bashkëpunojnë me mazhorancën dhe të mos marrin shembullin e opozitës joparlamentare....

Politikë 22:28 - 9 Nentor, 2019

Mesila Doda “thumbon” Baton Haxhiun/ “Të shkojë të mësojë ndonjë valle nga Beogradi”

Ish-deputetja e PDIU Mesila Doda, në një intervistë për emisionin “Mos i fol Shoferit” , ka thumbuar me tone ironike analistin Baton Haxhiu. Autorja e programit,...

Politikë 10:17 - 25 Gusht, 2019

“Se ku e kam parë këtë skenë”/ Edvin Kulluri thumbon Bashën

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri ka thumbuar kreun e selisë blu, Lulzim Basha. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Kulluri,...

ish-kreu i pd ne kukes, ibsen elezi
Lajm i Rekomanduar 14:54 - 18 Gusht, 2019

“Lutu që të mbajë kohë e mirë me Lulin”/ Ibsen Elezi thumbon Ramën

Ish kreu i PD-së Kukës, Ibsen Elezi ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, në lidhje me të inkriminuarit që ai kandidon për kryebashkiakë apo dhe deputetë. Elezi...

Lajm i Rekomanduar 10:40 - 14 Gusht, 2019

“Ngri memorialin tënd”/ Erion Kristo ironizon Veliajn

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo, ka ironizuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në lidhje me memorialin turk. Duke iu referuar deklaratës së Veliajt se...

Politikë 08:41 - 2 Gusht, 2019

“Dje shanin Palmerin e mbrëmë i bënin lavde”/ Kulluri thumbon opozitën

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri ka thumbuar rëndë opozitën joparlamentare. Pas intervistës së zyrtarit të DASH, Matthew Palmer, opozita njëzëri ka shpërthyer,...

Politikë 15:27 - 1 Gusht, 2019

“Askush nuk i pengon të kthehen në OJQ”/ Meta thumbon PD dhe LSI

Presidenti Ilir Meta ka tentuar të jetë neutral, ndërsa ka folur për 13 Tetorin dhe pjesërmarrjen në zgjedhje. Ai ka ripërsëritur se zgjedhjet e ligjshme janë...

Aktualitet 22:57 - 8 Korrik, 2019

Protesta opozitës/ Rama thumbon Bashën

Menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës, kryeministrit Edi Rama ka reaguar në një postim në rrjetet sociale. Rama ka publikuar një thënie me të cilën...

Aktualitet 19:05 - 1 Korrik, 2019

Rama ironizon opozitën/ Zbulon bisedën me gjyshen

Kryeministri Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet lokale. Në postimin e tij ai ka ironizuar opozitën dhe kreun...

Aktualitet 21:18 - 30 Qershor, 2019

Rama thumbon Bashën/ “Nga sot nuk do të ketë më djegie mandatesh”

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij ka thumbuar opozitën, duke deklaruar se, që nga dita e sotme, nuk do të ketë më djegie mandatesh e...

Aktualitet 20:00 - 20 Qershor, 2019

Në distancë rreth 100 metra/ Ditmir Bushati “thumbon” Voltana Ademin

Ish ministri i Jashtëm Ditmir Bushati gjatë fjalës së tij hapëse të mitingut të PS-së në qytetin e Shkodrës thumboi kryebashkiaken Voltana Ademi e cila njëkohësisht...

Aktualitet 12:38 - 19 Qershor, 2019

“Ky shoku na iku për duarsh”/ Rama rikthen Nanon dhe thumbon Metën

Kryeminsitri Edi Rama, ka vijuar fushatën elektorale në njësinë numër 1 në kryeqytet. Gjatë bisedës më banorët ai nuk ka hequr nga thumbimet për Presidentin Ilir...

Rama dhe basha
Aktualitet 19:00 - 15 Qershor, 2019

“Mori gjithçka se ishte shoku im”/ Rama “thumbon” Bashën

Kryeministri Edi Rama u ndal në një takim të shkurtër elektoral në zonën e Devollit ku prezantoi kandidatin e PS-së për këtë zonë. Gjatë fjalës së...

Aktualitet 18:44 - 12 Qershor, 2019

“Ku ka më mirë se me Erion Braçen”/ Rama thumbon zv.Kryeministrin

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij  para qytetarëve të Divjakës, ku po hap fushatën dhe po prezanton kandidatin e PS-së në këtë zonë, zbuloi se...

Aktualitet 17:44 - 1 Qershor, 2019

“Ne nuk jemi më të mirët, por më të mirë se ne nuk ka”/ Rama thumbon opozitën

Kryeministri Edi Rama, gjatë fjalës së tij në hapjen e fushatës së PS-së në Parkun Olimpik në Tiranë nuk la pa thumbuar opozitën. Rama e quajti...

rama dhe berisha
Aktualitet 09:59 - 15 Prill, 2019

Berisha thumbon Ramën/ Bën pyetjen epike për qytetarët

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka bërë publike një foto të kryeministrit Edi Rama të cilën e ka shoqëruar me një...

Aktualitet 16:22 - 11 Prill, 2019

Arian Galdini thumbon Edi Ramën/ Ndërkombëtarët nuk janë Zyrë Konsulence për Marrëdhëniet në çift

Kryetari i LDE Arian Galdini ka shpërthyer sot plot ironi ndaj Kryeministrit Edi Rama. Duke qenë se LDE – Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë është...

Jozefina topalli partia demokratike
Aktualitet 21:34 - 31 Mars, 2019

Topalli publikon foton e ditës/ “Thumbon” politikanët

Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli në një postim në rrjetet sociale ka publikuar disa foto ku shfaqet me qenin e saj. Njërën prej fotove Topalli...

vendimi i rudina hajdarit
Aktualitet 22:18 - 15 Mars, 2019

Vendimi i Rudina Hajdarit/ Paloka “thumbon” Ballën

Vendimi i deputetes, Rudina Hajdari, për mos djegien e mandatit të saj ka qenë një nga pyetjet me të cilat u përball ish deputeti edi Paloka...

rama dhe berisha
Aktualitet 10:47 - 3 Shkurt, 2019

Vizat amerikane/ Rama “thumbon” Berishën

Gjatë vizitës në një biznes në zonën e Dushnikut në qytetin e Beratit kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer batutat dhe “thumbat” ndaj Partisë Demokratike...

Aktualitet 11:34 - 22 Nentor, 2018

Ahmetaj thumbon Berishën/ I latë rrugët si lëkurë gjarpri

Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj gjatë fjalës së tij në Parlament ka folur për buxhetin e vitit 2019. Kreu i Financave ka thënë se...

Aktualitet 11:25 - 15 Nentor, 2018

Balla thumbon Bashën/ Sot nuk kanë takime në hotele

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka thumbuar kreun e Partisë Demokratike Lulzim Bashës gjatë seancës së sotme Parlamentare. Balla  ka thënë se...

Aktualitet 16:40 - 10 Nentor, 2018

Publikoi videon me familjen e varfër/ Zëdhënësja e PD thumbon Ramën

Pas publikimit të disa pamjeve me një familje të varfër nga kryeministri Edi Rama, ka reaguar zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa. Në një postim në...