Connect with Us

All posts tagged "thumbon"

Aktualitet 22:57 - 8 Korrik, 2019

Protesta opozitës/ Rama thumbon Bashën

Menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës, kryeministrit Edi Rama ka reaguar në një postim në rrjetet sociale. Rama ka publikuar një thënie me të cilën...

Aktualitet 19:05 - 1 Korrik, 2019

Rama ironizon opozitën/ Zbulon bisedën me gjyshen

Kryeministri Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet lokale. Në postimin e tij ai ka ironizuar opozitën dhe kreun...