Connect with Us

All posts tagged "thumb"

Politikë 20:19 - 4 Prill, 2020

Balla reagon për aktin normativ të qirave/ Thumbon opozitën për sulmet

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka folur për aktin normativ për qiratë e banesave gjatë kohës që vendi jonë lufton me koronavirusin. Balla...

Aktualitet 22:45 - 11 Mars, 2019

“Ajo është 3 herë sa unë”/Miss Universe Albania thumbon Encën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e cila ka rrëfyer më shumë të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Mars, 2019

Ori Nebijaj thumbon Bietën? Reagon moderatorja: “Duan sherr aty ku nuk ka!”

Ditën e djeshme moderatorja Ori Nebijaj bëri një postim disi dyshues në lidhje me një deklaratë të Bieta Sulos në emisionin “Dua të të bëj të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 1 Mars, 2019

“Cila këngëtare s’ka vesh për muzikë?” Greta Koçi thumbon keqazi këto personazhe publikë

Në daljet mediatike, këngëtarja Greta Koçi është mjaft diskrete kur flet për jetën e saj private. Mirëpo kur bëhet fjalë për ndjekësit e saj në Instagram,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Janar, 2019

E thumboi? Ja detaji që Noizy i rikujtoi Getoarit, por e fshiu menjëherë

Rivaliteti dhe sherri mes grupeve të famshme të hip hop-it në Shqipëri “Babastars vs OTR” prej vitesh është diskutuar në mediat rozë. Teksa “Babastars” janë drejt...

Aktualitet 12:10 - 23 Dhjetor, 2018

Dikur ishin shokë të ngushtë, sot ”SHBLSH” thumbojnë njëri-tjetrin në instagram

Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi kanë qenë treshja e SHBLSH-ave të famshëm një nga grupet më të preferuara të humorit në Shqipëri. Gjithnjë është...

Aktualitet 21:49 - 30 Shtator, 2018

“Konferencat e shtypit, masë ekstreme”/Anëtari i Këshillit Kombëtar tallet keqazi me Bashën

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Evdin Kulluri është shprehur se dhunimi i Xhisiela Malokut nga djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja tregon qartë...

Aktualitet 16:02 - 26 Prill, 2018

Pa prisni pak! Ndoshta e humbët detajin/ Enca dhe Oriola Marashi sapo i bënë “diss” njëra-tjetrës? [FOTO]

Si mendoni ju? Po bëhet më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin nëse nuk gabojmë me shifrat. Reperi i njohur...

Aktualitet 19:45 - 8 Tetor, 2017

Thumbi “thumbon” Elhaida Dani-n/ Ajo bie në grackë

  E ftuar në emisionin “Thumb” të drejtuar nga thumbueset Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, Elhaida Dani, këngëtarja e një sërë kompeticionesh të suksesshme muzikore, ka bërë...

Aktualitet 21:03 - 7 Tetor, 2017

Zbulohet pensioni qesharak i një prej aktorëve më të famshëm shqiptar

Aktori  i njohur dhe i dashur për publikun, Mehdi Malkaj ka qenë i ftuari i kësaj jave në emisionin “Thumb” në ABC News. Në intetrvistën e...