Connect with Us

All posts tagged "thonjt"

Politikë 23:33 - 18 Mars, 2020

Foto-Lajm/ Kryeministri “thonj pa prerë” që na qeveris!

Kryeministri Edi Rama duket se ka një marrëdhënie “armiqësore” me pastërinë. Një nga shprehjet që shumëkush mund ta sjellë në mendje është batuta ‘lapidare’ e  ish-kryetarit...

Fashion 12:10 - 30 Dhjetor, 2018

Nga flokët te thonjtë, ju rikujtojmë trendet më të çuditshme të 2018

2018 ishte një vit i çuditshëm dhe të gjithë biem dakord me këtë. Kjo u pa sidomos në trendet e modës, tek të cilat nuk na...