Connect with Us

All posts tagged "thirrje rames"

Kreu i PDIU-se, Shpetim Idrizi
Aktualitet 18:50 - 19 Qershor, 2019

“Ktheju arsyes dhe dialogut”/ PDIU thirrje Ramës

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet, nëpërmjet një deklarate për mediat, i kë bërë thirrje kryeministrit Rama, që të tërhiqet dhe t’i rikthehet dialogut, për t’i hapur...

Aktualitet 09:54 - 24 Maj, 2019

Ylli Manjani sulmon Bashën/ Thirrje Ramës, të shkojë në zgjedhje, pa u dorëhequr

Ish Ministri i Drejtësisë në Qeverinë “Rama 1”, nuk është ndalur vetëm në sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama, por ka sulmuar edhe kreun e PD-së Lulzim...