Connect with Us

All posts tagged "thike"

E rëndë në Tiranë/ Gruaja bie nga lartësia e banesës
Kronika 14:45 - 12 Prill, 2021

U plagos me thikë para disa orësh/ Ndërron jetë në spital 60 vjeçari

Ka ndërruar jetë 60-vjeçari Ilir Ruca i cili u plagos disa orë më parë me thikë Gjatë një konflikti për pronat ditën e sotme në Gjirokastër,...

Aktualitet 16:56 - 29 Mars, 2021

Plagoset në Durrës 27-vjeçari/ Policia në vendngjarje

Një 27 vjeçar është plagosur me thikë në Durrës, në lagjen nr.13. Deri tani ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje, ndërkohë që policia ka mbërritur...

Kronika 12:27 - 28 Mars, 2021

Plagosi bashkë me të atin me thikë/ Ekstradohet 28-vjeçari Xhino Aliço

Interpol Tirana ka bërë ekstradimin nga Kroacia drejt Shqipërisë të 28 vjeçarit Xhino Aliço, 28 vjeç, i cili është dënuar me 13 vjet e 6 muaj burg...

Vritet me thikë një 21-vjeçar në Londër
Kronika 23:00 - 25 Mars, 2021

Vritet me thikë një 21-vjeçar në Londër/ Arrestohen dy persona

Vritet me thikë një 21-vjeçar në Londër të Anglisë. Mësohet se ditën e hënë është vrarë i riu Renato Geci, ndërsa bashkë me të u gjet...

Bie nga skela/ Dërgohet në gjendje të rëndë 55 vjeçari në Pogradec
Aktualitet 18:09 - 17 Mars, 2021

Ngjarje e rëndë në Fier/ Burri vret me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Sheq të Fierit ku burri ka qëlluar me thikë për vdekje bashkëshorten. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më...

Shqiptari plagoset me thikë në mes të Barcelonës/ Mediat spanjolle: Është një ngjarje e dhunshme
Bota 08:19 - 28 Shkurt, 2021

Shqiptari plagoset me thikë në mes të Barcelonës/ Mediat spanjolle: Është një ngjarje e dhunshme

Një shqiptar ka mbetur i plagosur me thikë gjatë një sulmi që qendër të Barcelonës. Ngjarja ndodhi të premten rreth orës 12:30 në rrugën ‘Consolat del...

Plagosja e trefishtë në Rrogozhinë/ Në kërkim autori, shok me të palgosurit
Kronika 10:21 - 24 Shkurt, 2021

Plagosi me thikë dy persona/ Arrestohet i riu në Skrapar

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit të shpallur në kërkim K. M., 24 vjeç, banues në Skrapar. Ky shtetas,...

Kërcënon me thikë minorenin për të vjedhur/ Gjykata e lë me arrest shtëpie, i pandehuri shëtit i lirë në pazar
Denoncim 22:04 - 17 Shkurt, 2021

Kërcënoi me thikë minorenin/ Gjykata e lë me arrest shtëpie, i pandehuri shëtit i lirë në pazar

Detyron minorenin të vjedhë me anë të kërcënimit dhe dhunës, prokuroria i heton çështjet të ndara. Ylber Allaraj 40 vjeçari që akuzohet për vjedhje dhe nxitje...

E zë poshtë zetori/ Dërgohet me urgjencë drejt spitalit të Traumës 50-vjeçari
Kronika 19:18 - 6 Shkurt, 2021

Tjetër ngjarje e rëndë/ Plagoset me thikë i riu në Kurbin

Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur vendin mbrëmjen e sotme. Një 18 vjeçar me inicialet K.GJ, ka mbetur i palgosur me thikë në Kurbin. Ngjarja...

E rëndë/ 36-vjeçari tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit
Kronika 15:04 - 29 Janar, 2021

Plagoset me thikë një i mitur në Shkodër

Plagoset me thikë një 16 vjeccar në qytetin e Shkodrës. Policia  njofton se rreth orës 13:40, në lagjen Salo Halili, Shkodër është plagosur me një mjet...

Kronika 08:03 - 28 Janar, 2021

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë/ I dyshuar bashkëshorti shqiptar

Një shtetase italiane ka mbetur e plagosur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në Kavajë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Vilë Bashtovë, ku...

Qëlloi me thikë babain dhe vëllain/Arrestohet 30-vjeçarja
Kronika 10:28 - 27 Janar, 2021

Sherr me thika në Durrës/ Plagoset 19-vjeçari

Një 19-vjeçar me inicialet E.H, ka mbetur i plagosur me thikë mëngjesin e sotëm në Durrës. Ai ka mbetur i plagosur sipasojë e një sherri me...

Sherr me thika në një lokal në Vlorë/ Plagoset një person
Kronika 19:57 - 23 Janar, 2021

Sherr me thika në një lokal në Vlorë/ Plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur me thikë mbremjen e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë në një lokal. I...

Kronika 13:47 - 21 Janar, 2021

Sherr mes vëllezërish/ Plagoset me thikë 47 vjeçari në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 38-vjeçar me iniciale B.T. pasi akuzohet se pas një sherri për motive të dobëta ka plagosur me thikë të vëllanë...

Ngjarje e rëndë në Greqi/ 12 vjeçari shqiptar godet me thikë motrën e tij 11 vjeç
Bota 14:33 - 1 Janar, 2021

Ngjarje e rëndë në Greqi/ 12 vjeçari shqiptar godet me thikë motrën e tij 11 vjeç

Nuk mund ta mendojë aq lehtë mendja njerëzore, atë çfarë ndodhi mes dy të miturve, vëlla e motër, deri në momentin kur djali 12-vjeçar kapi thikën...

Kronika 09:03 - 1 Janar, 2021

Përgjaket dita e parë e vitit/ 34-vjeçari në Tiranë vret me thikë kunatin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e parë të vitit në Tiranë, Një 34-vjeçar ka qëlluar me thikë kunatin e tij, i cili ka humbur...

Sherr me thika mes të rinjve në Sarandë/ Plagoset 20-vjeçari
Kronika 17:49 - 26 Dhjetor, 2020

E rëndë në Greqi/ 55-vjeçari shqiptar masakron me thikë të birin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një familje shqiptare në Greqi, ku babai ka plagosur të birin me thikë. Sipas informacionit nga Cretapost, gjithçka ndodhi...

Kronika 13:17 - 26 Dhjetor, 2020

Shqiptari në Greqi goditet 7 herë me thikë/ Refuzon t’i tregojë emrin e autorit policisë

Një 30-vjeçar shqiptar në Greqi është goditur 7 herë me thikë në ditën e Krishtlindjes. Sipas mediave greke ai rrezikoi të humbte jetën, por gjithsesi nuk...

U kap duke transportuar 11 emigrantë të paligjshëm/ Pranga 44 vjeçarit në Korçë
Kronika 15:48 - 25 Dhjetor, 2020

Sherr mes të rinjsh në Gjirokastër/ Plagoset me thikë 21 vjeçari

Një sherr mes disa të rinjsh ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës, ku ka përfunduar me një të plagosur. Bëhet me dije se një 25 vjeçar...

Sherr me thika mes një grupi adoleshentësh në Vlorë
Kosova & Rajoni 16:12 - 15 Dhjetor, 2020

Ngjarje e rëndë/ 13-vjeçari theret me thikë nga bashkëmoshatari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotmë në Fushë-Kosovë, ku një 13-vjeçar është therur me thikë. Bëhet fjalë për një nxënës të shkollës fillore...

BMW-ja humb kontrollin/ Makina përfundon në greminë, dy persona dërgohen në spital
Kronika 18:32 - 13 Dhjetor, 2020

U masakrua me thikë në trup e kokë/ Dalin detajet e plagosjes së 46-vjeçarit, 3 të shoqëruar

Janë zbardhur detaje të reja nga plagosja e 46-vjeçarit mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Klodjan Memokondaj i cikli është...

Përleshje masive me thikë në Durrës/ Policia arreston 2 persona
Kronika 12:34 - 7 Dhjetor, 2020

Përleshje masive me thikë në Durrës/ Policia arreston 2 persona

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku tre shtetas janë goditur me mjete të forta dhe me thika. Policia ka vënë në pranga 2...

Kronika 09:47 - 29 Nentor, 2020

Dhunon gruan në shtëpi dhe më pas kërcënon ta vrasë me thikë/ Pranga 43-vjeçarit në Vlorë

Një 43-vjeçar nga Vlora ka kërcënuar me jetë bashkëshorten e tij, pasi e ka dhunuar por është ndaluar dhe arrestuar nga policia. Specialistët për Hetimin e...