Connect with Us

All posts tagged "thika"

vendi ku ka ndodhur plagosja me arme
Kronika 23:24 - 26 Maj, 2020

Sherr me thika në Vlorë/ Plagoset 22-vjeçari

Një djalë 22-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mësohet se ai është plagosur në këmbë dhe është dërguar me urgjencë...

Kronika 12:20 - 21 Maj, 2020

Sherr me thika në Fushë- Krujë/ Plagosen rëndë dy të rinj

Dy persona kanë kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në Fushë-Krujë. Bëhet fjalë për shtetasit Serdar Tali, 30 vjeç dhe Ergert Gjoni, 28 vjeç të...

Kronika 09:23 - 28 Prill, 2020

Sherr me thika në mes të “Fast Food-it” te Myslylm Shyri/ Plagoset një i ri

Parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i një konflikti me pasoja të rënda. Ndërhyrja në kohë e Shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 çoi në pranga dy...

Kronika 11:35 - 6 Mars, 2020

Sherr me thika në Tiranë/ Plagoset rëndë një person

Një sherr ka ndodhur në zonën e “Misto Mames” në Tiranë, ku dy persona kanë goditur me mjete të mprehta një person tjetër. Sipas njoftimit të...

Kronika 11:06 - 26 Shkurt, 2020

Sherr me thika në lokal/ Plagoset një person në Vlorë

Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në qytetin e Vlorës. Mësohet se një 70 vjeçar ka mbetur i plagosur pas një konflikti me...

Kronika 11:55 - 11 Shkurt, 2020

Sherr me thika në Kamëz/ Plagoset 25 vjeçari, arrestohet autori

Policia e Kamzës ka arrestuar një person pasi plagosi me thikë një 25 vjeçar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 Kamzë,...

Kronika 13:08 - 9 Shkurt, 2020

Sherr me thika në lokal/ Plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur në fshatin Shtoj të Ri të Shkodrës. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi B.I.  42 vjeç i cili është...

Kronika 14:02 - 1 Janar, 2020

Sherr me thika natën e Vitit të Ri/ Tre të plagosur përfundojnë në spital

Gjatë natës së ndërrimit të viteve është shënuar një incident në Itali ku protagonistë kanë qenë tre shtetas shqiptarë. Mësohet se një grup shqiptarësh dhe rumunësh...

Kronika 19:24 - 15 Shtator, 2019

Sherr me thika në Elbasan/ Plagoset rëndë 62-vjeçari

Një person është qëlluar dy herë me thikë dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen ‘Syrja Dylgjeri’ pas një sherri në Elbasan....

Aktualitet 20:19 - 18 Korrik, 2019

Sherr me thika në lokal/ Plagoset rëndë 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Kolonjë. Mësohet se një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë pas një sherri me thika në...

basha takim ne burrel
Aktualitet 17:44 - 24 Maj, 2019

“Shqiptarëve i ka shkuar thika në palcë”/ Basha qan për varfërinë

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, nga qyteti i Burrelit ku po zhvillon një takim me qytetarët deklaroi se e ardhmja e shqiptarëve nuk mund të jetë...

Aktualitet 08:44 - 25 Prill, 2019

Sherr me thika mes të rinjve/ Goditet disa herë 20-vjeçari

Policia ka bërë të mundur prangosjen e dy të rinjve, të cilët ditën e djeshme pas një sherri goditën me thikë disa herë një 20-vjeçar. Mësohet...

Aktualitet 18:37 - 9 Shkurt, 2019

Sherr me thika/ Plagoset rëndë 46 vjeçari

Një sherr me thika ka ndodhur pak çaste më  mes dy personave në qytetin e Patosit ku për pasojë është plagosur një person Mësohet se i...

Aktualitet 13:22 - 24 Dhjetor, 2018

Ekzekutimi me tre thika i afganit/ Arrestohet shqiptari i dyshuar

Një shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia greke, pasi akuzohet për vrasjen e një shtetasi afgan me thike mbrëmjen e së shtunës në Athinë....

Aktualitet 23:53 - 23 Dhjetor, 2018

“Miqve” që kanë këto shenja horoskopi nuk duhet t’u besoni

Ka disa shenja zodiaku, të cilat nuk janë shumë të besueshme. Besnikëria nuk ekziston si fjalë në fjalorin e tyre. Më poshtë j’u tregojmë se cilat...

Aktualitet 11:12 - 12 Tetor, 2018

Sherr me thika/ Policia arreston dy persona

Policia e Memaliaj ka arrestuar dy të rinj, pas një sherri të ndodhur mes tyre. Sipas policisë 22 vjeçari Klajdi Dervishi, me banim në Memaliaj ka...

Aktualitet 16:45 - 26 Gusht, 2018

Sherr me thika në Durrës/ Plagoset rëndë 20-vjeçari

Një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Durrësit, pas një sheri me thika. Mësohet, se sherri ka ndodhur në lagjen nr.15 dhe se 20-vjeçari...

Aktualitet 18:30 - 14 Gusht, 2018

Vëllezërit përleshen me thika/ Një i plagosur

Dy vëllezër janë konfliktuar në Tiranë për motive të dobëta. Mësohet se njëri prej tyre është plagosur me thikë. Dyshohet se shkak për plagosjen është një...

Aktualitet 08:43 - 22 Korrik, 2018

Përleshje me thika/ Një 25 vjeçar në gjendje të rëndë

Një konflikt i çastit mes dy të rinjve në qytetin e Bilishtit, ka përfunduar me plagosje. Ngjarja ka ndodhur në orët e natës, sipas të dhënave...

Aktualitet 18:16 - 6 Maj, 2018

Sherr me thika/ Një çift të fejuarish me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në zonën e “Unazës së re” në kryeqytet, ku si pasojë e një konflikti, janë plagosur me thikë...

Aktualitet 20:31 - 6 Prill, 2018

Sherr masiv me thika në mes të qytetit/ Dyshohet për 4 të plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Elbasan ku disa persona janë përfshirë në një sherr me thika. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë...

Kronika 17:56 - 4 Mars, 2018

Sherr me thika mes dy rojeve të një biznesi privat/ Të plagosurit me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet, ku dy roje të një biznesi privat janë konfliktuar me njëri-tjetrin, duke përdorur edhe thika. Sipas...

Aktualitet 12:32 - 3 Shkurt, 2018

Sherr me thika mes të rinjve/ Plagoset një 19 vjeçar

Sherri mes dy të rinjve në Durrës ka përfunduar me plagosje. Shtetasi Arjan Ajazi 23 vjeç ka plagosur më thikë 19 vjeçarin I.R, i cili ndodhet...