Connect with Us

All posts tagged "The New York Times"

Blog 08:37 - 8 Shkurt, 2020

Me impeachment-in, demokratët treguan se Trump e meriton një mandat të dytë

Nga Marc A.Thiessen “The Washington Post” * Nisma e demokratëve për të fajësuar dhe shkarkuar presidentin Trump, ishte e destinuar të dështonte. Por më shumë sesa...

drejtori i policise ardi veliu ne nje deklarate
Aktualitet 10:49 - 4 Shkurt, 2019

Arrestimi i 32 vetave/ “The New York Times”, jehonë policisë dhe Ardi Veliut

Operacioni i policisë i koduar “Ruga e Gabuar”, që çoi në arrestimin e 32 personave dhe shpalljen në kërkim të 4 të tjerëve, pasi kalonin klandestinë...