Connect with Us

All posts tagged "thashetheme"

Showbizz 10:47 - 17 Nentor, 2020

U përfol për një lidhje me Young Zerkën/ Kiara Tito flet për herë të parë pas thashethemeve

Prej disa ditësh, Kiara Tito është përfolur se është në një lidhje me këngëtarin Young Zerkën. Nëpërmjet  një pyetësori, ku ndjekësit kërkojnë të dinë se çfarë...

Bleona Qereti "demaskon" Ilir Babaramon/ Paguhet për të shpifur, ia thyen dhëmbët para 20 vitesh
Lajme 23:30 - 9 Nentor, 2020

Bleona Qereti “demaskon” Ilir Babaramon/ Paguhet për të shpifur, ia thyen dhëmbët para 20 vitesh

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare që jeton në Amerikë, Bleona Qereti, sulmoi ashpër gazetarin Ilir Babaramo pas një shkrimi të tij ku sulmonte mbështetësit e Donald...

U përfol se ishte në një lidhje me djalin e Hashim Thaçit/ Kejvina Kthella reagon për herë të parë
Showbizz 10:28 - 9 Nentor, 2020

U përfol se ishte në një lidhje me djalin e Hashim Thaçit/ Kejvina Kthella reagon për herë të parë

Ditën e djeshme disa prej mediave shkruan se modelja Kejvina Kthella ishte në një lidhje dashurie me djalin e Hashim Thaçit, Endrit Thaçi. Thuhej se modelja...

“Njoh vajza të ekranit që punojnë si eskortë”/ Modelja shqiptare bën deklaratën befasuese
Showbizz 10:51 - 7 Nentor, 2020

“Njoh vajza të ekranit që punojnë si eskortë”/ Modelja shqiptare bën deklaratën befasuese

Lea Legisi është një nga modelet e cila është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj në Dubai. E ftuar së fundi në emisionin...

Rama del në mbrojtje të Carlo Bolinos/ Sulmi i Metës skandaloz, çfarë dreqin do akoma…
Satire Politike 11:33 - 18 Tetor, 2020

Satirë për të mos u humbur/ Ç’do thonë për Ramën një ditë pas 25 prillit

Nga Agim Xhafka Majko:- Më budalla nuk kisha ndeshur në jetën time. Ndaj i hapa rrugë kaq vjet. Braçe:- Në asnjë mbledhje qeverie nuk mori pjesë....

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve
Showbizz 17:13 - 28 Shtator, 2020

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se këngëtari Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëheshin prindër për herë të dytë. U aludua se...

“Thashethemet brenda partisë kishin filluar”/ Shahini zbulon çfarë ndodhi në PS
Politikë 21:46 - 14 Shtator, 2020

“Thashethemet brenda partisë kishin filluar”/ Shahini zbulon çfarë ndodhi në PS

Ish ministrja e Arsimit, Besa Shahini është e ftuar mbrëmjen e sotme në “Open”, ku ka folur për largimin e saj. Mes të tjerave, Shahini ka...

Horoskopi javor 26 Tetor-01 Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju përsa i përket punës
Horoskopi 14:07 - 23 Gusht, 2020

Vdesin për thashetheme/ 2 shenjat më llafazane të horoskopit

Gaforrja Mund të duken të paqta, të qeta, sikur dhe një mize kanë frikë t’i bëjnë keq. Por Gaforret janë thashethemexhie. Nëse një Gaforre bën thashetheme...

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”
Showbizz 16:46 - 29 Qershor, 2020

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se çifti i njohur i showbizit, Beren Saat dhe Kenan Dogulu i kanë dhënë fund martesës së tyre. Pas...

Shëndeti 20:15 - 17 Qershor, 2020

“Mbani maska në publik”/ Koordinatori i OKB thirrje shqiptarëve: Mos ua vini veshin thashethemeve

Koordinatori i Përhershëm i Kombeve të Bashkuara në Shqipëri, Brian J. Williams, ka folur lidhur me pandeminë e koronavirusit në vendin tonë. Williams deklaron se qeveria...

Showbizz 17:07 - 1 Qershor, 2020

Në një lidhje me Demet Ozdemir/ Aktori i njohur flet për herë të parë

Aktorja Demet Ozdemir po përflitet për një romancë dashurie me aktorin Kerem Bursin. Thashethemet në lidhje me dyshen nisën pasi Kerem gjatë një videoje live në...

Aktualitet 16:41 - 14 Korrik, 2019

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Çifti Nora dhe Robert janë përfolur shumë në media, të cilat shkruajnë se mes tyre ka shumë mosmarrëveshje dhe për këtë arsye janë në prag të...

Aktualitet 18:37 - 31 Maj, 2019

“E dua vajzë”/ Klea Huta sqaron të vërtetën rreth lajmit të shtatzënisë

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashura të ekranit. U përfol se këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ishte në pritje të...

Showbizz 18:18 - 1 Maj, 2019

Ish-velina hedh poshtë thashethemet/ Tregon si qëndron e vërteta mbi jetën luksoze dhe serialet turke

Anisa Mukaj është një nga vajzat e cila së fundmi është përfolur shumë për jetën luksoze dhe marrjen pjesë në serialet turke. Por modelja bukuroshe ka...

Aktualitet 22:10 - 19 Mars, 2019

Videoja me komisionerin e BE-së/ Bregu: Thashetheme që bëjnë pis ata që i ndërtojnë

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video ku shfaqej Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, me eurodeputetin, Knut Fleckenstein. Videoja u shpërnda...

burrat dhe thashethemet
Aktualitet 22:40 - 16 Mars, 2019

Harrojeni  termin “ llafe  grash” që sot e tutje  do të thoni “llafe  burrash”

Zakonisht njerëzit mendojnë se gratë janë ato që merren më shumë me thashetheme. Sipas një mendimi stereotipik, gratë mblidhen bashkë dhe flasin për gra të tjera...

Kryesore Show Biz 21:30 - 3 Korrik, 2017

Partneri më i ri në jetën e Enit?/Ja si reagon këngëtarja

Kohët e fundit  në mediat roze është folur për një lidhje të mundshme mes këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj. Ky i fundit sot lançoi projektin...

Kuriozitete 13:14 - 18 Shtator, 2015

Bënë “thashetheme” në internet, rreth 200 persona dënohen në Kinë

Autoritetet kineze kanë ndëshkuar 197 njerëz pasi përhapën zëra të pavërteta në internet për rënien e bursave dhe shpërthimet fatale në Tianxhin. Sipas agjencisë së lajmeve kineze...

Kuriozitete 23:35 - 5 Maj, 2015

Mendoni se femrat mbajnë vendin e parë për thashetheme? Ky studim vërteton…

Burrat janë thashethemaxhinjtë më të mëdhenj Burrat modernë nuk mund të mbajnë sekrete- dhe tani janë më thashethemaxhjinj se gratë. Kjo sipas një studimi të kryer...

Uncategorized 10:36 - 16 Mars, 2015

Putin, të gjithë presin ta shohin në Shën Petërsburg

Kryeministri i Krimesë tha për BBC-në se gadishulli është rikthyer një herë e përgjithmonë në atdheun e vet historik, Rusinë dhe asnjëherë nuk do të jetë...