Connect with Us

All posts tagged "tete"

Life Style 10:10 - 7 Prill, 2019

Ja tetë gjërat që nuk duhet të bëjnë femrat pas ndarjes

1.Kërkon të ndihesh mirë shumë shpejt Hapi i parë: Organizon një mbrëmje për të festuar statusin tënd si vajzë beqare. Hapi i dytë: Fillon të qashë...

viktima nga gripi i derrit
Aktualitet 17:46 - 5 Shkurt, 2019

Virusi AH1N1/ Regjistrohen 8 raste në Vlorë

Virusi AH1N1 është kthyer në një fenomen mjaft shqetësues edhe në vendin tonë. Drejtoria e  shëndetit publik në qytetin e Vlorës ka njoftuar ditën e sotme...

Aktualitet 09:57 - 4 Shkurt, 2019

Inspektime në terren/ AKU bën kërdinë me gjoba

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit gjatë një jave ka gjobitur tetë biznese dhe ka paralajmëruar 174 të tjerë. Në një njoftim për mediat, AKU bën me dije...

Aktualitet 11:08 - 13 Janar, 2019

Të izoluar prej ditësh/ Helikopter për evakuimin e tetë mësuesve në Theth

Ministra e Mbrojtjes ka dërguar një helikopet drejt zonës ku kanë mbetur të bllokuar tetë mësues. Mësohet se helikopteri “Cougar” i Foracave Ajrore është nisur drejt...

Aktualitet 15:52 - 1 Janar, 2019

Atentati me makinë/ Plagosen tetë veta

Të paktën tetë vetë u plagosën kur një person goditi me makinë turmën e njerëzve që ishin mbledhur në Tokio për të pritur Vitin e Ri....

Aktualitet 16:25 - 19 Dhjetor, 2018

Rama i shtrin sërish dorën studentëve/ Këtu mund të dialogojmë për tetë pikat

Kryeministri Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale ka ftuar përsëri studentët të jenë pjesë e dialogut, por këtë herë në distancë, duke dhënë sugjerimet...

Aktualitet 14:26 - 19 Dhjetor, 2018

Familja me pesë anëtarë kërcënon se do hidhet nga kati i tetë i pallatit

Një familje me pesë anëtarë nga lagja numër 2 në qytetin e Librazhdit është duke kërcënuar se do vetëhidhet nga kati i tetë i pallatit. Mësohet...

Life Style 14:00 - 20 Janar, 2015

8 këshilla për të luftuar lëkurën e thatë gjatë dimrit

Krem hidratues, masazhe, maska… Ja çfarë duhet të bëni që lëkura juaj të jetë e butë dhe e lëmuar edhe në dimër. Fërkojeni trupin me sapun...

Life Style 16:00 - 19 Janar, 2015

8 gjëra që një femër nuk ja thotë asnjëherë partnerit

Edhe gratë sigurisht qe kane sekretet e tyre dhe nuk është e thënë qe ato te jene plotësisht dhe deri ne fund te sinqerta me partnerin,...