Connect with Us

All posts tagged "terbim"

Aktualitet 21:15 - 7 Prill, 2019

E mbuluar vetëm me dollarë/Këngëtarja e njohur “tërbon” fansat

Këngëtarja Miley Cyrus u shfaq krejtësisht nudo në videoklipin e këngës “Wrecking Ball”, por ajo nuk ndalet edhe me setet fotografike të saj “topless” apo e...

Aktualitet 20:00 - 10 Shkurt, 2019

(Foto)Enca “tërbon” rrjetin

Ajo është këngëtarja që shkakton më shumë thashetheme në mediat rozë. Shpeshherë me klipet mjaft provokuese, por edhe fotot në rrjetet sociale. Po flasim për Enca...

Aktualitet 20:52 - 5 Janar, 2019

Prefekti i Korçës tërbohet nga e vërteta

Prefekti Dhori Spirollari është tërbuar sot pas daljes së lajmit nga CNA.al dhe disa media të tjera, ku fillimisht u raportua në një video ekskluzive se...

Aktualitet 19:06 - 20 Nentor, 2018

Panairi i librit/ Njihuni me poeten seksi që tërboi meshkujt

Panairi i librit u mbyll. Çmimet ende nuk janë ndarë, por FLavio dhe stafi i KafeIN në InTV, sot vendosi t’i prezantonte publikut poeten më seksi...

Aktualitet 17:08 - 8 Maj, 2018

“Tërbohet” Grida Duma/ I përgjigjet Saimir Tahirit për mesazhin

Grida ka dalë sot pas kaq ditësh, pasi në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, Tahiri i tha ndër të tjera: “E di Grida Duma si e...

Aktualitet 00:00 - 7 Shkurt, 2018

Belen ‘tërbon’ fansat në Instagram

Belen Rodriguez vazhdon të çmend fansat dhe pse është mamaja e një djali 4 vjeçar. Vazhdimisht poston foto dhe video në rrjetet sociale. Në videon e...