Connect with Us

All posts tagged "tenton"

Aktualitet 20:06 - 2 Qershor, 2019

Foto/ Protestuesi tenton të futet në Kuvend

Teksa kreu i demokratëve, Lulzim Basha, po mbate fjalim para protestuesve,  njëri prej këtyre të fundit ka tentuar të hyjë në zyrat e Kuvendit. Nuk dihet...

Protesta e banoreve te astirit
Aktualitet 20:19 - 4 Prill, 2019

Video/ Automjeti tenton të shtypë banorët e Astirit

Protesta e banorëve të Astirit mbrëmjen e sotme është në ditën e 154 të saj. Pra prej më shumë se pesë muajsh banorët protestojnë kundër prishjes...

Aktualitet 21:35 - 26 Nentor, 2017

I arrestuari tenton vetëvrasjen në paraburgim

Një i burgosur ka tentuar vetëvrasjen në ambientet e paraburgimit të institucionit të vuajtjes së dënimit në Shënkollë të Lezhës. Burimet policore bëjnë me dije se...

Aktualitet 09:38 - 13 Shtator, 2017

Tenton të përdhunojë të rriturën në Devoll/ Arrestohet 50 vjeçari

Policia e Devollit bënë kapjen dhe arrestimin e shtetasit Hysni G., 50 vjeç, banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht. Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të...

Aktualitet 22:17 - 18 Prill, 2017

Ngjarje e rëndë në Tiranë/Gruaja tenton të vrasë veten, hidhet nga…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, konkretisht në Shkozet. Një grua ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga kati i dytë te...

Aktualitet 12:30 - 23 Janar, 2017

“Do vras veten”/I moshuari terrorizon Krujën, ja çfarë i gjendet në shtëpi

Një 91-vjeçar nga Kruja ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri. Bëhet fjalë për shtetasin N. P., i cili vuante nga depresioni. Ngjarja ka ndodhur...

Aktualitet 14:00 - 17 Janar, 2017

Shqiptarja terrorizon italianët/ Tenton vetëvrasjen nga dritarja e hotelit (Video)

Një 29-vjeçare shqiptare ka terrorizuar qytetarët italianë të Torinos, pasi ka tentuar vetëvrasjen. E reja ka qëndruar gati një orë në pjesën e jashtme të dritares...

Aktualitet 08:42 - 2 Tetor, 2016

Tenton të djegë gruan të gjallë/ Vdes i djegur në spital

Një shqiptar i cili tentoi të djegë të gjallë bashkëshorten e tij në Italisë ka ndërruar jetë në spitalin Niguarda të qytetit të Milanos. Ngjarja ndodhi...

Aktualitet 14:54 - 27 Shtator, 2016

Tenton të vrasë me mjete prerëse/ 71 vjeçari godet 81 vjeçarin

Në Berat, u bë dje arrestimi në flagrancë i shtetasit Dilaver Ibro, 71 vjeç, banues në Berat, pasi në lagjen “Uznovë” në vendin e quajtur “Rruga...

Kuriozitete 14:47 - 24 Mars, 2015

Tenton ti ikë policisë duke lyer fytyrën me ngjyrë

Një hajdut në California të Amerikës ka tentuar t’i ikë policisë duke bërë një plan të jashtëzakonshëm. Jose Espinoza mori një kapelë klasike dhe syze të diellit,...