Connect with Us

All posts tagged "tempreatura"

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë
Sociale 08:06 - 23 Nentor, 2020

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët, e vranësira deri mesatare, keto më të perqëndruara ditën...

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë
Sociale 08:07 - 9 Nentor, 2020

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Çfarë ka rezervuar moti për këtë javë

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellëte vranësira kalimtare. Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me...

Sociale 18:44 - 23 Shkurt, 2020

Luhatje moti gjatë javës/ Pas ditëve me diell rikthehen shtrëngatat

Në ditët në vijim vendi pritet të përfshihet nga luhatje të forta. Deri në mesjavë, ndikimi i erërave të ngrohta jugore do të sjellë mot me...

Sociale 14:38 - 12 Janar, 2020

Harroni të ftohtin dhe reshjet/ Rikthehen ditët me diell

Kjo javë do të lërë pas temperaturat e ulta dhe reshjet që na shoqëruan gjatë ketyre ditëve. Metereologët parashikojnë se nga e hëna, temperaturat do të...

Sociale 08:07 - 17 Nentor, 2019

Reshje të lehta dhe vranësira/ Mësoni surprizat e motit për sot  

Tashmë në stinën e vjeshtës, moti “gri” me vranësira mesatare dhe të dendura do të na shoqëroj deri në fund të ditës së sotme. Në zonën...