Connect with Us

All posts tagged "telefona"

Kuriozitete 20:45 - 12 Qershor, 2015

Mbani telefonin në xhep? Stop! Pasojat mund të jenë vdekjeprurëse

Të gjithë i dashurojmë linjat e reja të smarfonëve. Por sa jemi në dijeni të rreziqeve që na kanosen prej tyre? Mjekët rusë  këshillojnë se telefonat...

Teknologji 18:15 - 28 Maj, 2015

Telefonat e mençur diagnostifikojnë kancerin

Ju mund të keni dëgjuar për këtë teknikë dhe më përpara por shumica prej jush nuk e kanë besuar. Por kjo gjë tanimë është vërtetuar shkencërisht. Retinoblastoma është...

Teknologji 08:15 - 1 Maj, 2015

Blackberry gati të publikojë tre telefona të rinj

Blackberry definitivisht ka qenë duke jetuar ditët më të vështira që nga koha kur Apple dhe Samsung kanë sjellë telefonat e tyre të mençur në këtë...