Connect with Us

All posts tagged "Telashe"

Aktualitet 19:23 - 6 Maj, 2019

Denoncimet i hapin telashe gjyqtarit Fuat Vjerdha

Nga Vladimir Karaj Denoncimet mbi uljen e dënimit të një çifti të akuzuar për mashtrim në shuma të mëdha dhe pafajësia për dy zyrtarë të akuzuar...

Kryesore Show Biz 10:25 - 1 Maj, 2019

“Do kesh telashe kur të rritet”/Vajza e Flori Binaj i mahnit të gjithë

Vajza e Flori Binaj është bërë shumë e bukur dhe këtë na e ka treguar aktori i “Portokallisë”, në një foto të publikuar në Instagram. Krena...

Kryesore Show Biz 12:40 - 25 Shkurt, 2019

Nuk mbarojnë telashet për Feron: Reperi kërcënohet me armë!

Ditën e djeshme reperi i njohur Fero është ofenduar rëndë nga vëllai i Unikkatil përmes postimeve në rrjetet sociale. Ndërkohë ditën e sotme situata ka agravuar...

Aktualitet 20:50 - 10 Janar, 2019

Për Ronaldon nuk kanë fund telashet/ Ish e dashura: Ai është psikopat!

Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të...

Aktualitet 16:20 - 16 Nentor, 2018

Berlusconi sërish në telashe/ Zbulohen detaje të tmerrshme nga festat

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi është sërish në telashe. Mediat italiane raportojnë se Berlusconi do dalë sërish përpara gjyqit, këtë herë i akuzuar se ka paguar një...

Aktualitet 12:40 - 9 Tetor, 2018

Çështja “Babale”/ 4 pyetjet që vënë me shpatulla pas murit Bashën

Gjatë ditës së djeshme u publikuan fakte të reja në lidhje me  “audio-përgjimin” e njohur ndryshe si çështja “Babale”. Por gjatë ditës së djeshme kreu i...

Life Style 22:50 - 19 Mars, 2018

Zuckerberg në telashe!/ Presioni që i ushtrohet në të katër anët

Themeluesi dhe shefi ekzekutiv i “Facebook”-ut, Mark Zuckerberg po përballet me thirrje gjithnjë e më të shpeshta, që të paraqitet personalisht në panelet e hetimeve për...

Aktualitet 21:50 - 15 Prill, 2017

Gjesti dashamirës që … shkakton “telashe”!

Berlinezët duhet të kenë menduar se ndriçimi i Portës së Brandenburgut me ngjyrat kombëtare të një vendi, ishte një mënyrë shumë e mirë për të shprehur...

Aktualitet 21:41 - 15 Prill, 2017

Sërish telashe për adoleshenten që u zhduk me të dashurin/Çfarë i ka ndodhur

Brisilda Mana është adoleshentja 17-vjeçare, e cila u zhduk për një javë rresht pa lënë gjurmë. Për vendndodhjen e saj nuk dinte gjë familja në Librazhd,...

Aktualitet 11:25 - 2 Prill, 2017

“Në maternitet njoha Lulin, i kërkova një grua për seks”/I moshuari në telashe

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin ndaj një prostitute 56-vjeçare dhe klientit të saj 76-vjeçar. Të pandehurit Ismail S., dhe Lutfie B., u deklaruan të fajshëm...

Aktualitet 10:33 - 16 Mars, 2017

Sërish telashe për reperin e njohur/Ja ç’ka bërë Stresi këtë radhë

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi u vu sërish në kërkim nga policia. Gjatë festimeve të Ditës së Verës në rrugën “4 Dëshmorët’’ Stresi i...