Connect with Us

All posts tagged "Te zhdukurit"

Blog 09:10 - 7 Dhjetor, 2019

“Lufta e Pistë”/ Si u zhdukën 30 mijë njerëz nga junta ushtarake në Argjentinë

E stolisur me pemë të harlisura, dhe e rrethuar nga godina hijerënda, sheshi “Plaza de Mayo” në kryeqytetin argjentins, Buenos Aires, mund të duket si një...

Politikë 22:10 - 24 Nentor, 2019

Presioni politik pengon gjetjen e personave të zhdukur në Kosovë

20 vite nga mbarimi i luftës së viteve 98-99 në Kosovë, numri i të zhdukurve vazhdon të jetë i lartë. Sipas të dhënave në Komisionin qeveritar...

Aktualitet 10:35 - 29 Nentor, 2018

Historitë tronditëse/ Seriali i zhdukjeve në Vlorë, çfarë deklaroi “i penduari”

Top Story ka sjellë mbrëmë detaje tronditëse nga seriali i zhdukjeve në Vlorë. Emisioni mundur të sigurojë dëshmitë e familjarëve të Gazmend Merkaj, një tjetër person...