Connect with Us

All posts tagged "te shtena"

Sherr masiv në Elbasan/ Dyshohet për tre të lënduar
Kronika 19:57 - 25 Tetor, 2020

Kërcet arma në Vlorë/ Arrestohen dy persona, policia jep detaje

Patrulla e Policisë Kufitare në Triport Vlorë, rreth orës 19:00, në afërsi të Triportit, ka dëgjuar të shtëna me armë zjarri dhe mejëherë ka kërkuar ndihmën...

Kronika 08:30 - 20 Tetor, 2020

Të shtënat me armë ndaj 27-vjeçarit/ Zbardhen detajet e reja

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e mbrëmjes së djeshme në Vlorë, ku një person ka qëlluar më armë zjarri ndaj...

Plagosja në Shkodër/ Babë e bir përfundojnë në spital, shpëton paq bashkëshortja e shefit të policisë
Kronika 13:43 - 11 Tetor, 2020

Plagosja në Shkodër/ Babë e bir përfundojnë në spital, shpëton paq bashkëshortja e shefit të policisë

Policia ka dhënë informacionin zyrtar lidhur me të shtënat me armë që janë regjistruar sot në Shkodër. Blutë konfirmojnë se ka mbetur i plagosur shefi i...

Të shtënat me armë në Shkodër/ Plagoset shefi i policisë së Malësisë së Madhe dhe një person
Kronika 13:00 - 11 Tetor, 2020

Të shtënat me armë në Shkodër/ Plagosen shefi i policisë së Malësisë së Madhe dhe një person

Dalin detajet e para nga të shtënat që janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e Dobraçit në Shkodër. Mësohet se të plagosur kanë mbetur...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Politikë 12:45 - 11 Tetor, 2020

Plas arma në Shkodër/ Dyshohet për të plagosur

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak momente më parë në Shkodër. Raportohet se të shtënat kanë ndodhur në lagjen Dobraç të Shkodrës, në afërsi...

Vrasja e Bujar Çelës/ RENEA aksion në Elbasan, disa të shoqëruar
Kronika 14:00 - 24 Shtator, 2020

“Luftë” në mes të Elbasanit/ Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë, zbarkojnë “RENEA” dhe “Shqiponjat”

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur reth mesditës së sotme në Elbasan, ku një person ka qëlluar me armë zjari në drejtim të efektivëve...

Të shtëna me armë në Elbasan/ Qëllohen efektivët e FNSH dhe forcat Shqiponja
Kronika 13:32 - 24 Shtator, 2020

Të shtëna me armë në Elbasan/ Qëllohen efektivët e FNSH dhe forcat Shqiponja

Të shtëna me armë zjarri raportohen nga qyteti i Elbasanit. Mësohet se është qëlluar me armë drejt efektivëve të policisë, FNSH dhe forcat Shqiponja. Të shtënat...

https://www.cna.al/2020/09/20/te-shtena-me-arme-ne-astir-dyshohet-per-nje-te-plagosur/
Kronika 18:29 - 20 Shtator, 2020

Detaje nga të shtënat në Astir/ Degjeneron sherri mes fqinjëve, njëri qëllon me armë

Dalin detajet e para nga të shtënat me armë që janë regjistruar rreth orës 17:45 në zonën e Astirit, në Tiranë. Blutë bëjnë me dije se...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Kronika 18:03 - 20 Shtator, 2020

Të shtëna me armë në Astir/ Dyshohet për një të plagosur

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak momente më parë në zonën e Astirit. Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e...

Aksident në Librazhd/ Gjendet në greminë një grua e huaj
Kronika 21:52 - 18 Shtator, 2020

Çfarë po ndodh në Durrës?/ Një tjetër i plagosur mbërrin në urgjencën e spitalit

Në urgjencën e Spitalit të Durrësit ka mbërritur një tjetër person i plagosur. Shtetasi E.T., ka shkuar në spital i plagosur, ndërsa dyshohet se ka lidhje...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër/ Plagoset një person
Kronika 20:27 - 18 Shtator, 2020

Kërcet arma në Durrës/ Dyshohet për dy të plagosur

Të shtëna me armë raportohen mbrëmjen e sotme nga qyteti i Durrësit. Paraprakisht dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave...

Kronika 17:11 - 18 Shtator, 2020

Breshëri armësh te hotel “Voloreka”/ Lihen në burg tre të akuzuarit

Gjykata e Tiranës ka rivlerësuar masat e sigurimit për tre të arrestuarit në lidhje me dy sulmet me breshëri plumbash në drejtim të hotel “Voloreka” në...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Kronika 18:57 - 27 Gusht, 2020

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin për të shtënat me armë zjarri në Peqin. Policia ka sqaruar se nuk kanë qenë të shtëna por...

Aksident i rëndë në aksin Morinë-Milot/ Humb jetën një person
Kronika 16:57 - 27 Gusht, 2020

Të shtëna me armë në Peqin

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në Peqin. Mësohet se të shtënat janë regjistruar pranë një karburanti në fshatin Pajove, në...

Kronika 20:44 - 25 Gusht, 2020

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër/ FNSH rrethon zonën

Të shtëna me armë zjarri raportohen nga Shkodra. Nga raportimet paraprake mësohet se ka të paktën dy persona të plagosur. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë...

23-vjeçari në Shkodër u qëllua me 14 plumba/ Dyshohet se autori është shok me viktimën
Kronika 23:02 - 17 Gusht, 2020

23-vjeçari në Shkodër u qëllua me 14 plumba/ Dyshohet se autori ishte shok me viktimën

Policia ka zbardhur të tjera detaje nga ngjarja në Shkodër, ku u plagos një 23-vjeçar, i cili më pas ndërroi jetë në spital. Blutë bëjnë me...

Tronditëse/ Dëshmitarja e Jehovait kishte ndërruar jetë 5 muaj më parë, e lyenin me vaj e uthull që mos mbante erë
Kronika 22:31 - 17 Gusht, 2020

Detaje nga të shtënat me armë në Shkodër/ Humb jetën një person

Dalin detajet e para nga të shtënat që janë regjistruar rreth orës 21:55 në “Qafëhardhi” të Shkodrës. Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur...

Të shtëna me armë në Velipojë/ Dyshohet për të plagosur
Politikë 22:03 - 17 Gusht, 2020

Të shtëna me armë në Shkodër/ Dyshohet për një të plagosur

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në lagjen “Qafëhardhi” të Shkodrës. Nga informacionet paraprake, dyshohet se nga të shtënat me...

Të shtëna me armë në Velipojë/ Dyshohet për të plagosur
Kronika 08:15 - 16 Gusht, 2020

Të shtëna me armë në Shkodër/ Plagoset lehtë një kalimtar

Disa të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 në qendër të Shirokës. Nga informacionet...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë
Kronika 20:19 - 15 Gusht, 2020

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në rrugën e “Shëngjinit”, në Lezhë, në afërsi të lagjes “Xhenjo”. Mësohet se disa persona ende të paidentifikuar kanë...

Politikë 13:31 - 15 Gusht, 2020

Sulmi me armë në Pogradec/ Gjykata e Korçës vendos “fatin” e Anterio Kaloshit

Gjykata e Korçës ka dhënë masën “arrest me burg” për Anterio Kaloshin një ndër personat e përfshirë në atentatin me armë të ndodhur disa ditë më...

Të shtënat ndaj hotelit në Tushemisht/ Arrestohen në Tiranë dy persona
Kronika 18:08 - 13 Gusht, 2020

Të shtënat ndaj hotelit në Tushemisht/ Arrestohen në Tiranë dy persona

Dy persona të tjerë janë arrestuar në Tiranë për dy atentatet ndaj hotelit “Voloreka” në Tushemisht. Mësohet se janë vënë në pranga A.Kaloshi dhe M.Berberi, të...

Publikohen pamjet/ Momenti kur autorët qëllojnë me breshëri drejt hotelit në Tushemisht
Kronika 12:03 - 8 Gusht, 2020

Publikohen pamjet/ Momenti kur autorët qëllojnë me breshëri drejt hotelit në Tushemisht

Publikohen pamjet e të shtënave me armë gjatë orëve të para të mëngjesit në drejtim të një hoteli në Tushemisht. Siç shihet edhe nga pamjet, dy...