Connect with Us

All posts tagged "te shtena me arme"

Kronika 09:33 - 4 Shkurt, 2020

Të shtëna me armë në Elbasan/ Tre të plagosur, mes tyre një polic

Të shtëna me armë janë dëgjuar pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan në afërsi të Krastës. Sipas Abc news si pasojë e të shtënave kanë mbetur...

Bota 14:57 - 24 Janar, 2020

Të shtëna me armë zjarri/ Vriten 6 persona brenda një ndërtese në Gjermani

Gjashtë persona kanë humbur jetën në Gjermani si pasojë e të shtënave me armë në një ndërtesë në qytetin Rot am See. Raportohet se viktimat janë...

Kronika 19:22 - 13 Dhjetor, 2019

Detaje nga të shtënat me armë në Peqin/ Dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Zbardhen detaje të tjera rreth të shtënave me armë në fshatin Përparim të Peqinit, të raporuara pak më parë nga CNA.al. Mësohet se nga të shtënat...

Bresheri automatiku ne vlore dy te plagosur
Kronika 18:20 - 11 Dhjetor, 2019

Të shtëna me armë në Kukës/ Plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kukës. Raportohet se një person ka mbetur i plagosur nga disa të shtëna me armë...

Bota 18:05 - 6 Dhjetor, 2019

Të shtëna me armë në një bazë detare amerikane/ Vriten 3 persona

Disa të shtëna me armë janë regjistruar mëngjesin e sotëm në një bazë detare amerikane në Pensacola të Floridas. BBC raporton se tre persona kanë mbetur...

Kronika 20:39 - 4 Dhjetor, 2019

Të shtënat me armë zjarri tronditin qytetin / Plagoset një person

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Tepelenës ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Raportohet se...

Kronika 10:30 - 11 Nentor, 2019

Aksion për kapjen e një personi/ Shkëmbim zjarri mes policisë dhe të shpallurit në kërkim

Detaje të reja kanë dalë lidhur me të shtënat me armë pranë stacionit elektrik në Lezhë. Mësohet se policia e Lezhës po zhvillon një aksion për...

Kronika 13:59 - 6 Gusht, 2019

Devoll/ Të shtëna me armë zjarri, në kërkim 25 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Devoll, ku një person ka qëlluar me armë zjarri një 20-vjeçar. Shkak i ngjarjes është bërë...

Aktualitet 10:38 - 11 Dhjetor, 2018

Panik në Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë pranë  zonës së Tregut Ushqimor, në Tiranë. Ende nuk dihet nëse ka persona të...

Aktualitet 08:52 - 2 Dhjetor, 2018

Tronditet Amerika/ Të shtëna me armë në një dyqan pijesh

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë tronditur,  pasi një person ka qëlluar me armë zjarri në një dyqan pijesh. Autoritetet lokale raportojnë se ngjarja ndodhi mbrëmjen...

Aktualitet 21:48 - 26 Nentor, 2018

Të shtëna me armë zjarri/ Ka të plagosur

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në zonën e Babrrusë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person....

Aktualitet 19:32 - 23 Nentor, 2018

Tronditet Vlora/ Të shtëna me armë zjarri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet të shtënat janë regjistruar në lagjen “29 Nëntori” dhe besohet...

Aktualitet 12:35 - 8 Nentor, 2018

Të shtënat me armë në SHBA/ Të paktën 13 viktima

Nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pasi një person ka hapur zjarr në një lokal raportohet për të...

Aktualitet 16:30 - 20 Tetor, 2018

Skandal me policët e Xhafajt/ Miqtë kriminelë të një prej figurave më të rëndësishme në PS nuk arrestohen

Ish-kryeministri Sali Berisha ka  publikuar denoncimin e një qytetari në rrjetet sociale. Në mesazhin e qytetarit digjital shkruhet se në Peqin disa kriminel nuk arrestohen sepse...

Aktualitet 20:00 - 17 Tetor, 2018

Të shtëna me armë zjarri/ Plagoset një person

Disa të shtëna me armë janë regjistruar në fshatin Bushakash të Matit. Nga të dhënat e para mësohet se i plagosur ka mbetur një person, identiteti...

plagos me arme zjarri
Aktualitet 22:56 - 11 Gusht, 2018

Të shtëna me armë zjarri/ Plagoset një person

Të shtëna me armë janë dëgjuar në qytetin e Spezias në Itali, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një shqiptar. Nga të dhënat e para...

Aktualitet 22:59 - 6 Korrik, 2018

Të shtënat në Athinë/ Mafia shqiptare terrorizon kryeqytetin

Disa të shtëna janë regjistruar mëngjesin e së mërkurës në qendër të Athinës, nga ku përfunduan në pranga tri shqiptarë të moshave 28, 29 dhe 42-vjeç....

Aktualitet 12:36 - 31 Maj, 2018

Të shtëna me armë zjarri/ Dëmtohet nënstacioni elektrik

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në HEC-in e Lapaj, në Kukës. Nga të dhënat e para mësohet se është qëlluar...

plagos me arme zjarri
Aktualitet 19:40 - 23 Prill, 2018

Rikthehen të shtënat me armë në Elbasan/ Një i plagosur me urgjencë drejt spitalit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur i plagosur një person....

plagos me arme zjarri
Aktualitet 16:58 - 16 Prill, 2018

Të shtëna me armë zjarri/ Plagoset një person

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vlorë tek kryqëzimi i Shkollës së Naftës, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri, është...

Aktualitet 21:39 - 14 Prill, 2018

Të shtëna me armë në një pikë bastesh

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Fierit, pranë Prefekturës. Nga të dhënat e para, mësohet se ngjarja ka ndodhur...

Kronika 12:50 - 11 Mars, 2018

Qëlluan me armë drejt banesës/ Policia në kërkim të autorëve

Persona të pa identifikuar kanë qëlluar mbrëmjen e djeshme me armë në një banesë në Nikël. Nga të shtënat me armë bëhet e ditur se nuk...

Bota 20:11 - 7 Mars, 2018

Të shtëna me armë/ Humb jetën 1 polic, plagosen 2 të tjerë

Të  shtëna me armë zjarri janë dëgjuar nga brenda një banese në Misuri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sikurse raportojnë mediet vendase si pasojë e...