Connect with Us

All posts tagged "te plagosur"

Përgjaken rrugët/ Shoferi në gjendje të dehur përplaset me kabinë elektrike, merr para dhe dy automjete
Kronika 19:01 - 28 Nentor, 2020

Përgjaken rrugët/ Shoferi në gjendje të dehur përplaset me kabinë elektrike, merr para dhe dy automjete

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Ishull Lezhë. Mësohet se një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje...

Aksident tragjik në aksin Lezhë-Milot/ Humb jetën një person
Kronika 22:38 - 26 Nentor, 2020

Aksident i rëndë në Rrëshën/ Përplaset çifti i bashkëshortëve, humb jetën gruaja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Mësohet se dyautomjeteve janë përplasur me njëri-tjetri  dhe si pasojë dy persona kanë...

Tragjike në Pogradec/ Një grua gjendet e pajetë në banesë, brenda ishte dhe një fëmijë
Kronika 20:26 - 25 Nentor, 2020

Kamionçina i pret rrugën Toyotës/ Plagosen rëndë pesë persona, mes tyre edhe një fëmijë

Një aksident i rëndë  ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Tepelenë-Mallakastër. Mësohet se një kamionçinë i ka prerë rrugën një automjeti tip ‘Toyota’...

Sherr mes të rinjve në Maliq/ Të plagosurit dërgohen në spital
Kronika 08:39 - 9 Nentor, 2020

Sherr mes të rinjve në Maliq/ Të plagosurit dërgohen në spital

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. B., 30 vjeç, si edhe filluan procedimin penal në...

Makinat përplasen kokë më kokë në Përrenjas/ Plagosen tre persona
Kronika 20:58 - 4 Nentor, 2020

Makinat përplasen kokë më kokë në Përrenjas/ Plagosen tre persona

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Prrenjas-Librazhd. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në hyrje të fshatit Qukës, ku dy...

Pamje të frikshme/ Momenti kur autorët qëllojnë mbi qytetarët, arrestohen disa prej tyre
Bota 23:31 - 2 Nentor, 2020

Pamje të frikshme/ Momenti kur autorët qëllojnë mbi qytetarët, arrestohen disa prej tyre

Publikohen të tjera pamje të rënda nga ngjarja tronditëse në Vjenë, ku mbetën dhjetëra të plagosur dhe disa viktima nga një sulm i dyshuar terrorist. Në...

Sulmi me armë trondit Vjenën/ Dyshohet për disa viktima dhe dhjetëra të plagosur
Bota 22:40 - 2 Nentor, 2020

Sulmi me armë trondit Vjenën/ Dyshohet për disa viktima dhe dhjetëra të plagosur

Mbrëmjen e sotme Vjena është tronditur nga disa të shtëna me armë, që dyshohet të lidhen me një sulm terrorist. Mediat ndërkombëtare raportojnë se janë rreth...

Të shtëna në qendër të Vjenës/ Disa të plagosur
Bota 21:43 - 2 Nentor, 2020

Të shtëna në qendër të Vjenës/ Disa të plagosur

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në qendër të Vjenës, në Austri. Mediat ndërkombëtare raportojnë se nga të shtënat mbi një Sinagogë...

Tërmeti në Turqi/ Rëndohet bilanci i viktimave
Bota 14:49 - 2 Nentor, 2020

Tërmeti shkatrrimtar në Turqi/ Shkon në 91 numri i viktimave

Rëndohet bilanci i viktimave në Turqi. Sipas Ministrit të shëndetsisë Fahrettin Koca në Izmir ka arritur në 91 numri i viktimave ndërkohë që theksoi se numri...

Aksident tragjik në aksin Lezhë-Milot/ Humb jetën një person
Kronika 20:37 - 31 Tetor, 2020

Video-Makinat bëhen copë në Lezhë/ Katër të plagosur

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Lezhë- Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Raboshtës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për...

Rëndohet bilanci nga tërmeti/ Shkon në 37 numri i viktimave, mbi 820 të plagosur
Bota 18:26 - 31 Tetor, 2020

Rëndohet bilanci nga tërmeti/ Shkon në 37 numri i viktimave, mbi 820 të plagosur

Vijojnë pa ndalim operacionet e kërkim-shpëtimit në Izmir të Turqisë ku shpresohet se ende nën rrënojat e ndërtesave ka persona të mbijetuar. Sipas të dhënave të fundit,...

Tërmeti vdekjeprurës ngroh marrëdhëniet mes Greqisë dhe Turqisë
Bota 15:59 - 31 Tetor, 2020

Tërmeti vdekjeprurës ngroh marrëdhëniet mes Greqisë dhe Turqisë

Ekipet e shpëtimit në të dy anët e detit Egje po vazhdojnë të shtunën kërkimet për të mbijetur nga një tërmet i fuqishëm që goditi qytetin...

Tërmeti në Turqi/ Shënohen 51 viktima dhe mbi 896 të plagosur
Aktualitet 08:14 - 31 Tetor, 2020

Tërmeti 6.6 ballë në Turqi/ 25 persona kanë humbur jetën, mbi 800 janë të plagosur

Vijon të rritet bilanci i viktimave në Turqi si pasojë e tërmetit të djeshëm. Deri më tani numërohen 25 persona që kanë humbur jetën.  Ndërkohë që...

Tërmeti në Turqi/ Shënohen 51 viktima dhe mbi 896 të plagosur
Bota 18:52 - 30 Tetor, 2020

Rëndohet bilanci në Turqi/ 12 viktima dhe qindra të plagosur nga tërmeti

Dymbëdhjetë vetë humbën jetën dhe disa qindra u plagosën si pasojë e një tërmeti që goditi brigjet e Egjeut të Turqisë, tha të premten autoriteti i...

Sulm terrorist në Francë/ Raportohet për një të vdekur dhe disa të plagosur
Bota 10:05 - 29 Tetor, 2020

Sulm terrorist në Francë/ Raportohet për një të vdekur dhe disa të plagosur

Një sulm me thikë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Nicë të Francës, pranë kishës së Notre-Dame. Mediat ndërkombëtare bëjnë me dije se...

Makina del nga rruga në Lushnje dhe përfundon në kanal/ Plagosen tre persona
Kronika 14:59 - 25 Tetor, 2020

Makina del nga rruga në Lushnje dhe përfundon në kanal/ Plagosen tre persona

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Bishti i Zhurit- Çermë në autostradën Rrogozhinë-Lushnje. Mësohet se një automjet tip “BMW X5” ka...

Aksident i rëndë / Humb jetën 60-vjeçari
Kronika 18:12 - 7 Tetor, 2020

Foto/ Makinat bëhen copash në Lin të Pogradecit, dy persona nisen me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Pogradec-Tiranë, pranë fshatit Lin. Në aksident janë përfshirë dy autmojete, dhe sic shikohet nga pamjet...

Sherr masiv në Elbasan/ Dyshohet për tre të lënduar
Kronika 22:08 - 4 Tetor, 2020

Sherr në një lokal në Elbasan/ Dy të lënduar

Një sherr masiv ka ndodhur pak momente më parë në zonën e quajtur “Banesat” në Elbasan. Mësohet se një grup të rinjsh janë konfliktuar për shkaqe...

Aksident i rëndë në Elbasan/ Plagosen tre persona
Kronika 21:58 - 2 Tetor, 2020

Aksident i rëndë në Elbasan/ Plagosen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:15 në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Peqin pranë “Paraburgimit” në Bradashesh....

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë/ Plagoset rëndë shoferi
Kronika 10:48 - 27 Shtator, 2020

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës/ Plagosen dy persona

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe si pasojë janë plagosur...

E përplasi makina/ Humb jetën një person në Maminas
Kronika 22:07 - 26 Shtator, 2020

Aksident i rëndë në Berat/ “Benzi” i pret rrugën “Golfit”, dërgohet me urgjencë në spital një person

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në dalje të Beratit. Mësohet se një automjet tip Benz,me targa AA 852 VH,në të cilin udhëtonin 2...

Përplasen 2 makina në Ersekë/ Plagosen 4 persona
Kronika 21:28 - 25 Shtator, 2020

Përplasen 2 makina në Ersekë/ Plagosen 4 persona

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Ersekë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën e Barmashit. Si pasojë e...

Kronika 09:44 - 23 Shtator, 2020

Makina përplaset me një autobot te Rruga e Kombit/ Disa persona të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit. Mësohet se një autobot është përplasur me një makinë ndërsa raportohet për disa persona...