Connect with Us

All posts tagged "te pasme bombastike"

Showbizz 14:35 - 16 Janar, 2021

Një “bombë” e vërtetë/ Demi Rose çmend ndjekësit, tregon format shpërthyese

Supermodelja britanike, Demi Rose është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron më shumë se 15.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja britanike...

Showbizz 11:30 - 17 Dhjetor, 2020

Modelja me trupin më bombastik/ Meksikanja çmend rrjetin me fotot e nxehta

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë....

Të pasme bombastike dhe poza mjaft të nxehta/ Kjo është konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe Demi Rose
Showbizz 09:03 - 13 Dhjetor, 2020

Të pasme bombastike dhe poza mjaft të nxehta/ Kjo është konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe Demi Rose

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike....

Showbizz 09:56 - 29 Nentor, 2020

Beli i hollë e të pasmet bombastike/ Bjondina që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj

Modelja e Instagramit Chloe Ferry është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Gjatë periudhës së karantinës, Chloe ka ndarë me ndjekësit e saj...

Modelja me të pasmet më bombastike/ Yanet Garcia një “bishë” e vërtetë
Showbizz 09:50 - 18 Nentor, 2020

Modelja me të pasmet më bombastike/ Yanet Garcia një “bishë” e vërtetë

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë....

Showbizz 09:31 - 15 Nentor, 2020

Beli i hollë dhe të pasme bombastike/ Kjo është modelja që do t’iu zbukurojë ditën

Natasha Naraghi është një influncuese e rrjeteve sociale dhe një modele. Ajo është bërë e njohur teksa publikon foto në Instagramin e saj ku ka me...

Modelja me të pasmet më bombastike/ Fotot më seksi të ish velinës shqiptare
Showbizz 09:42 - 14 Nentor, 2020

Modelja me të pasmet më bombastike/ Fotot më seksi të ish velinës shqiptare

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike....

Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të Joselyn Cano
Showbizz 09:37 - 13 Shtator, 2020

Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të Joselyn Cano

Joselyn Cano është një modele amerikane, dizajnere dhe blogere. Ajo nisi të modelonte për herë të parë në moshën 17 vjeçare. Joselyn është bërë imazhi i...