Connect with Us

All posts tagged "te palumtur"

Blog 09:04 - 22 Shkurt, 2021

Si na bëri të palumtur evolucioni

Nga Rafa Euba “Psychology Today” Shkrimtari francez Gustav Flober, mendonte se 3 kushtet e nevojshme për lumturinë ishin budallallëku, egoizmi dhe shëndeti i mirë. Nga të...

Horoskopi 13:00 - 2 Korrik, 2020

Nuk gëzohen kurrë/ Shenjat më pak të lumtura të horoskopit

Gaforrja Në krye të renditjes së  njerëzve më pak të lumtur sipas shenjës së horoskopit është Gaforrja. Ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Gaforres,...

Aktualitet 14:32 - 14 Shtator, 2017

5 shenja që tregojnë se të tjerët po iu shfrytëzojnë

Të ndihmosh të tjetër është një ndjesi e bukur, por në momentin kur mirësia merret për dobësi, atëherë ndjenjat tuaja mund të shkatërrohen. Për të shmangur...