Connect with Us

All posts tagged "te blinduara"

Lajme 15:23 - 11 Shkurt, 2020

“Bllokoni targat e mjeteve të blinduara”/ Zbardhet urdhri i Lleshajt për drejtorët rajonalë

Zbardhet urdhri i ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për makinat e e blinduara. Lleshaj ka kërkuar nga Drejtoria Rajonale të Shërbimit të Transportit Rrugor që të...

Kronika 15:08 - 11 Shkurt, 2020

OFL me “dorë të hekurt” në Durrës e Shijak/ Sekuestrohen 6 makina të blinduara

Në vijimësi të Operacionit Forca e Ligjit janë sekuestruar 6 automjete të blinduara. Mësohet se këto automjete u bllokuan në Durrës dhe Shijak. Makinat e blinduara,...