Connect with Us

All posts tagged "tayna"

Kryesore Show Biz 16:53 - 25 Korrik, 2019

“Ajo është perfekte, e dua”/ Bleona Qereti “çmendet” për këtë këngëtare shqiptare

Bleona Qereti është një nga këngëtaret që arriti të bëhej pjesë e skenave më të mëdha ndërkombëtare. E ftuar në një emision Bleona ka treguar më...

Aktualitet 16:43 - 20 Korrik, 2019

Këtë nuk e prisnim!/ Tayna “çmend” fansat me foton e fundit

Reperja e njohur Tayna është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar. Reperja kujdeset gjithnjë që të tërheqë vëmendjen e shtypi rozë në daljet...

Aktualitet 18:54 - 14 Korrik, 2019

“Jam mësuar të më kopjojnë”/ Këngëtarja shqiptare akuzon ashpër Rinën dhe Taynën

Këngëtarja e njohur nga Kosova Arta Bajrami ka akuzuar dy reperet, Rina Balaj dhe Taynën për kopjim të stilit të saj. Me anë të një postimi...

Aktualitet 18:02 - 9 Korrik, 2019

Reperi befason fansat/ Këndon këngën e Taynës

Reperi i njohur Fero ditën e djeshme ka festuar 22 vjetorin e tij të lindjes. Mes të gjitha urimeve në llogarinë e tij në Instagram, ajo...

Aktualitet 18:58 - 7 Korrik, 2019

“T’i kërkosh të të bëjë të lumtur është egoiste”/ Tayna zbulon kujt duhet “t’i ngjajë” i dashuri

Reperja Tayna është një ndër personazhet më të dashura dhe të ndjekura nga shqiptarët. Tayna e ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik jetën e saj private...

Aktualitet 19:28 - 2 Korrik, 2019

Rina Balaj “thyen” akullin/ Flet për herë të parë për “diss-et” ndaj Taynës

Që në fillimet e tyre në muzikë u vu re nga fansat një rivalitet midis dy repereve shqiptare, Tayna dhe Rina Balaj. Të gjithë këngët e...

Kryesore Show Biz 23:48 - 1 Korrik, 2019

Më në fund!/ Tayna takon Malumën, publikon videon

Reperja shqiptare Tayna, ka realizuar një takim më këngëtarin më të përfolur të momentit në të gjithë botën, Malumën. Së bashku me menaxherin e shumë vipave,...

Aktualitet 10:34 - 14 Qershor, 2019

“Atë poshtë e ke ok”/ Ermal Mamaqi tallet me Taynën, reperja nuk ia përton me përgjigen

Për një kohë shumë të shkurtër arriti një sukses shumë të madh në tregun muzikor. Tayna numëron me miliona klikime në secilën prej këngëve të saj....

Aktualitet 19:44 - 12 Qershor, 2019

Eni Koçi dhe Tayna “nxehin” rrjetin/ “Çmendën” fansat me format seksi

Rrjeti social “Instagram” është mbushur nga fotot me bikini të yjeve të famshme shqiptare. Por Eni Koçi dhe reperja Tayna kanë thyer rrjetin, pasi duken tejet...

Aktualitet 18:27 - 6 Qershor, 2019

“As shiringa, as fotoshop”/ Këngëtarja iu “mbyll gojën” kritikëve njëherë e mirë

Tayna është akuzuar shumë herë nga publiku për operacionet plastike. Të shumtë janë ata njerëz që mendojnë se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj....