Connect with Us

All posts tagged "taylor swift"

Aktualitet 15:12 - 12 Korrik, 2019

Thyen të gjitha rekordet/ Njihuni me këngëtaren më të paguar në botë

Këngëtarja e famshme Taylor Swift ka thyer të gjitha rekordet e mundshme. Sipas prestigjozes “Forbes” këngëtarja është këngëtarja vetëm vitin e kaluar ka mbledhur rreth 185...

Aktualitet 23:00 - 30 Shtator, 2018

Më në fund!/ Pas dy vitesh, Taylor Swift na prezanton të dashurin

Taylor Swift ka qenë e lidhur, me aktorin britanik Joe Alwyn, për rreth dy vite tashmë. Por, pas  zhurmës që shkaktoi me dy lidhjet e saj...

Kryesore Show Biz 23:40 - 7 Qershor, 2018

Harrojeni bukuroshen bjonde: Taylor Swift nuk njihet me pamjen e re

Këngëtarja e njohur Taylor Swift është e njohur që prej fillimeve të karrierës për flokët e saj bjondë. Por të mërkurën, ajo i habiti fansat pasi...

Kryesore Show Biz 23:00 - 13 Mars, 2018

Rekord që në ditën e parë/ Kënga që thyen barrierat!

Taylor Swift është simboli i femrave të reja të pasura dhe të njohura, të cilat ndiejnë presionin e një jete plot privilegje, por edhe detyra përfshirë...

Aktualitet 23:40 - 31 Janar, 2018

Defekti i Bruno Mars përballë Taylor Swift 

Këngëtari Bruno Mars ka fituar zemrat e miliona fansave anembanë botës me muzikën dhe këngët e tij që janë kthyer ën hite. Dy ditë më parë...

Aktualitet 22:55 - 26 Dhjetor, 2017

Vajza vendos makeup/ Shndërrohet në Taylor Swift

Në vitet e fundit shumë sozi të Taylor Swift kanë dalë në pah, disa më bindëse se të tjerat. Këtë rradhë internet po çmendet me ndryshimin...

Aktualitet 23:00 - 7 Dhjetor, 2017

‘Gjarpërinjtë i vrasin minjtë dhe më pas i hanë’ / Fansat e Taylor Swift sulmojnë Kim Kardashian

Tifozët e Taylor Swift kanë sulmuar Instagramin e Kim Kardashian dhe i kanë mbushur komentet me emoji të minjve pasi ajo ka postuar një fotografi të...

Aktualitet 00:45 - 26 Nentor, 2017

Më në fund Taylor Swift e gjen “të duhurin”

Miqtë e Taylor Swift mesa duket janë shumë të lumtur për lidhjen e saj më të fundit me Joe Alwyn. Ata thonë se Taylor më në...

Aktualitet 23:20 - 15 Nentor, 2017

 Arsyet se përse duhet të ndalojmë së urryeri Taylor Swift

Taylor Swift ka një reputacion të keq. Kritikët thonë se ajo është manipuluese, e prerë, hakmarrëse, madje raciste, por a është me të vërtetë ndonjë nga...

Aktualitet 22:40 - 11 Nentor, 2017

Taylor Swift ka një album të ri/ Ish i dashuri ka një qen të ri

Tom Hiddleston, aksidentalisht apo jo është bërë pjesë e këngëve të Taylor Swift, një herë apo dy. Ai doli ditën e djeshme në publik me qenin...

Aktualitet 23:00 - 10 Nentor, 2017

Kujt ia dedikon këngën e rradhës Taylor?

Taylor Swift ka lënë të kuptohet se ishte ajo që përfundoi marrëdhënien e saj me Tom Hiddleston në një këngë të re në albumin e saj...

Aktualitet 02:30 - 9 Nentor, 2017

Foto/ Katy Perry një engjëll i vërtetë në skenë

Katy Perry ka nisur turin e saj botëror Witness me shfaqen e pare në Los angeles. Këngëtarja ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj marramendëse....

Aktualitet 22:28 - 24 Tetor, 2017

Këngëtarja e famshme del e zhveshur në videon e rradhës

Taylor Swift sapo hodhi në rrjetin social Instagram një video ku tregon realizimin e këngës më të re. Dhe të themi të drejtën nuk duket dhe...

Aktualitet 01:00 - 28 Shtator, 2017

Rreperja që rrëzoi nga froni Taylor Swift

Për të mësuar tani se Cardi B tani është disi e famshme, duhet të bëheni gati të dëgjoni më shumë prej saj pasi ajo po kërkon të...

Kryesore Show Biz 14:15 - 19 Gusht, 2017

Taylor Swift zhduket nga rrjetet sociale/ Çfarë i ka ndodhur këngëtares së njohur

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift ka fshirë të gjitha llogaritë e saj në rrjetet sociale. Ajo numëron 102 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social “Instagram”...

Showbizz 01:40 - 15 Prill, 2017

Sherr bjondesh/ Katy Perry “sulmon” Taylor Swift

Gjaku i keq  mes dy rivaleve të përjetshme Katy Perry dhe Taylor Swift vazhdon. Kësaj radhe shkak për një tjetër mosmarrëveshje mes tyre është bërë qendrimi...

Kryesore Show Biz 20:00 - 14 Prill, 2017

Sherr bjondesh/ Katy Perry “sulmon” Taylor Swift

Gjaku i keq  mes dy rivaleve të përjetshme Katy Perry dhe Taylor Swift vazhdon. Kësaj radhe shkak për një tjetër mosmarrëveshje mes tyre është bërë qendrimi...

Fashion 17:30 - 11 Prill, 2017

Ja çfarë duhet të prisni  këtë të premte  nga Festivali Indo në Kaliforni

  E gjithë vëmendja duhet të përqendrohet te Festivali Indo që do të realizohet në Kaliforni këtë të premte. Tashmë Indo është bërë një traditë e...

Kryesore Show Biz 20:30 - 3 Prill, 2017

Taylor Swift bëhet e gjallë/Pse është fshehur gjatë kësaj kohe?

Taylor Swift ka qenë jashtë thashethemeve dhe lajmeve rozë për muaj të tërë. Ajo nuk është bërë e gjallë që pas publikimit të kolonës zanore të...

Kryesore Show Biz 01:30 - 29 Mars, 2017

Ku ka humbur Taylor Swift?!

Taylor Swift ishte në qendër të vëmendjes pas publikimit të albumit të saj 1998. Vëmendja zgjati edhe më shumë pas lidhjeve të saj të shpeshta. Ishte...

Showbizz 16:12 - 21 Mars, 2017

Pse Jake Gyllenhaal nuk dëshiron të flasë për lidhjen me Tylor Swift

Jake Gyllenhaal dhe Taylor Swift i kanë dhënë fund lidhjes së tyre rreth 5 vjet më parë, por mesa duket aktori sërish ngacmohet nga mediat për...

Showbizz 14:00 - 28 Janar, 2017

Fotografohen në hotel Taylor Swift dhe Zayn Malik/ Ja cfarë fshihet pas skenave të nxehta

Taylor Swift dhe i famshmi Zayn Malik po xhirojnë disa nga sekuencat e videos më të re me titull  I Don’t Wanna Live Forever. Dyshja është...

Showbizz 23:50 - 26 Dhjetor, 2016

Cfarë i mungoi në këtë Krishtlindje Taylor Swift?

Taylor Swift duket se po i mungon padyshim ish i dashuri Ed Sheeran e ndoshta ka qenë kjo arsyeja pse ajo ka vendosur një foto të...