Connect with Us

All posts tagged "tatuazh"

Kryesore Show Biz 16:15 - 28 Qershor, 2019

Probleme me drogën dhe depresionin/ Këngëtarja e famshme merr vendimin që i ndryshoi jetën

Pas një periudhe shumë kritike në jetën e saj, Demi Lovato po punon për albumin më të fundit muzikor. Përveç kësaj, këngëtarja ka vendosur të vendosë...

Aktualitet 19:08 - 28 Maj, 2019

Gjithmonë me vete/ Keisi gdhend në trup fjalët e Stresit

Prej disa muajsh reperi i njohur shqiptar Stresi ndodhet në burg për shkak të akuzave për pjesëmarrje në një grup kriminal. Së fundmi bashkëshortja e tij,...

Aktualitet 20:31 - 14 Maj, 2019

Bën tatuazhin dedikuar Kosovës/ Fansat kritikojnë ashpër reperin e famshëm

Reperi shqiptar me famë botërore Gashi ka treguar dhe një herë që ndihet shumë krenar për origjinën e tij. Ai ka publikuar një foto në Insatgram...

Aktualitet 10:25 - 14 Maj, 2019

“Duhet të depilohesha për të…”/Këngëtari shqiptar bën tatuazhin e veçantë dedikuar Kosovës

Reperi shqiptar Gashi edhe pse jeton në Amerikë, gjithmonë ka treguar se nuk e harron vendin e tij , Kosovën. Përmes një postimi ai ka treguar...

Kryesore Show Biz 15:25 - 14 Prill, 2019

“Kush tha që ka vdekur?”/Këngëtarja shqiptare gdhend në trup tatuazhin gjigand të Michael Jackson

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është tepër e apasionuar pas tatuazheve dhe së fundmi kemi zbuluar edhe një personazh publik që ajo e adhuron. Taraku ka...

Kryesore Show Biz 11:25 - 12 Prill, 2019

“E shokuar”/Reperja shqiptare habitet nga ajo që bën fansi i saj për të

Reperja Rina Balaj ka hyrë vrullshëm në tregun muzikor me këngët e saj të cilat brenda pak kohësh janë kthyer në hite. Kësisoj edhe numri i...

Kryesore Show Biz 12:53 - 19 Mars, 2019

“Disa herë një engjëll, disa herë problematike”/Fifi mbulon shtyllën kurrizore me tatuazhin domethënës

Këngëtarja bukuroshe Fifi së fundmi ka  shpërndarë me ndjekësit tatuazhin e saj më të ri që e ka bërë në pjesën e shtyllës kurrizore. Për hir...

Aktualitet 20:15 - 27 Janar, 2019

9 gjërat që askush nuk t’i thotë për heqjen e tatuazhit me lazer

Për të gjithë ju që në një periudhë të caktuar të jetës keni vendosur të bëni një tatuazh dhe më pas jeni penduar duhet të dini...

aurela gace
Kryesore Show Biz 14:53 - 22 Janar, 2019

Aurela Gaçe bën një super tatuazh për të bijat dhe e ndihmoi vetë Grace

Aurela Gaçe ka gjetur një mënyrë shumë të veçantë për të mbajtur të gdhendur në zemër dashurinë për dy vajzat e saj, Grace dhe Abigail. Ajo...

Aktualitet 23:15 - 24 Nentor, 2018

Uau! Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin e ri dhe qenka edhe më çmenduri se të tjerët

Përveç muzikës, duhet të dini se një ndër pasionet më të mëdha të Dafina Zeqirit janë edhe tatuazhet. Prej disa muajsh, këngëtarja e hitit “A don...