Connect with Us

All posts tagged "tall"

aktori tallet keq me erion bracen
Aktualitet 17:41 - 2 Prill, 2019

Aktori i humorit tall keq Erion Braçen/ “Shpresoj që ditëlindja tjetër të më kapi kryeministër”

Në një dialog therrës, ironik dhe plot humor aktori i humorit Rezart Veleshnja, së bashku me gazetarin Muhamed Veliu kanë ironizuar mbi zv. Kryeministrin Erion  Braçe....

Aktualitet 19:29 - 29 Mars, 2019

U tall me Kryemadhin/ Vasili i “përvishet” Ramës

Ish kreu i Grupit Parlamentar te LSI-së, Petrit Vasili, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Edi Rama i cili nga qyteti...