Connect with Us

All posts tagged "taki"

Politikë 14:37 - 21 Janar, 2020

“Korça është braktisur nga qeveria/ Administrata e tejfryrë nuk është më në shërbim të qytetarëve”

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka qenë sot në Qarkun e Korçës për mbledhjet e Kryesisë së Degëve Korçë, Pogradec, Devoll, Kolonjë dhe Maliq...

Aktualitet 13:42 - 8 Nentor, 2018

Haradinaj thirrje Thaçit/ Analizo pjesëmarrjen në dialog me Vuçiçin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ka hezitime që çështja e liberalizimit të vizave të vendoset në axhendën e takimit të Këshillit të Ministrave...