Connect with Us

All posts tagged "tahri"

Politikë 16:43 - 10 Shtator, 2019

Vendimi për Tahirin/ Paralajmëron Artan Hoxha

Teksa sot është zhvilluar seanca maratonë për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin, ku Prokuroria dha pretencën për ta dënuar me 12 vite burg, ka ardhur...

Aktualitet 13:38 - 12 Tetor, 2016

Edi Rama dhe Saimir Tahiri janë armiqtë e policisë/ Tradhëtuan burrat dhe gratë në uniformë

Partia Demokratike në një deklaratë për mediat bën të ditur se janë ngjarjet dhe skandalet që ndodhin çdo javë ato që hedhin poshtë propagandën e kryeministrit...

Aktualitet 15:37 - 4 Prill, 2015

Tahiri: Dekriminalizimi për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar në Facebook, lidhur me dekriminalizimin. Përmes një postimi, Tahiri shkruan se reforma dhe dekriminalizimi i drejtësisë është rruga për...