Connect with Us

All posts tagged "susan"

Aktualitet 11:25 - 2 Qershor, 2019

Horoskopi mujor, qershor 2019/ Susan Miller tregon si do jetë ky muaj për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Jeni shumë në humor për të udhëtuar, kështu që filloni të bëni plane.  Jupiteri, planeti i dhuratave dhe fatit të mirë do ta zgjerojë edhe...

Aktualitet 12:11 - 3 Maj, 2019

Horoskopi mujor Maj 2019/Susan Miller tregon çfarë do ndodhë me shenjat e zodiakut këtë muaj

Dashi Deri tani, karriera ka pasur një rëndësi të veçantë në jetën tuaj, por duket se yjet kanë në plan të kthejnë vëmendjen te jeta private...