Connect with Us

All posts tagged "surprize"

Showbizz 11:25 - 30 Maj, 2020

FOTO-Nevina Shtylla feston ditëlindjen/ Moderatorja merr surprizën e bukur në mesnatë

Moderatorja shumë e dashur, Nevina shtylla feston sot 26 vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë një surprizë shumë të bukur në mesnatë nga familajrët...

Showbizz 16:08 - 23 Maj, 2020

VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Modelja shqiptare Angela Martini feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në rrjetet sociale. Por surprizën më të bukur...

Showbizz 14:21 - 19 Maj, 2020

VIDEO- Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin/ I dërgon dhuratën e bukur në zyrë

Doktor Pëllumb Piperon e kemi parë vazhdimisht në ekran teksa ka informuar dhe është kujdesur që shqiptarët të kenë informacionet e duhura përsa i përket mospërhapjes...

Horoskopi 10:40 - 3 Maj, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe puna në fokus, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo është një periudhë shumë e komplikuar për të gjithë dhe ju keni kohën e duhur për të menduar se cfarë do të bëni me...

Sociale 21:39 - 17 Prill, 2020

“E jashtëzakonshme”/ Pipero përlotet nga surpriza që i bëjnë fëmijët

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është emocionuar pasi është surprizuar përmes një video të disa fëmijëve dedikuar mjekëve që janë në vijën e parë të luftës ndaj...

Politikë 14:42 - 18 Shkurt, 2020

Fondet e ndërkombëtarëve për Shqipërinë/ Ahmetaj zbulon shtetet “surprizë”

Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka folur për konferencën e donatorëve ku u mblodhën 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas tërmetit të...

Sociale 10:15 - 10 Nentor, 2019

U rikthye në shtëpi pas 5 vitesh/ Babai i Alvinit surprizon 11 vjeçarin

Babai i Alvinit, Afrim Berisha ka surprizuar djalin e tij pas rikthimit të 11 vjeçarit në shtëpi. Ai ka publikuar një tortë që ka blerë për...

Kryesore Show Biz 17:52 - 24 Korrik, 2019

“Nuk mund të them që nuk më pëqen kjo”/ Bleona Qereti gjen surprizën mbi krevat

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që po korr shumë sukses në skenat ndërkombëtare. Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar surprizën që ka gjetur mbi...

Aktualitet 21:32 - 22 Korrik, 2019

“Mezi po pres të kthehem në shtëpi”/ Reperja surprizon partnerin

Cardi B dhe Offset janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat e huaja. Çifti duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre...

Aktualitet 10:53 - 19 Korrik, 2019

“Jam lodhur nga gjithçka…”/ Reperi shqiptar i surprizon të gjithë, krijon linjën e tij të veshjeve

Pak ditë më parë ai publikoi këngën e tij më të re të quajtur “Roses” e cila arriti deri në 1 milion klikime. Por së fundmi...

Aktualitet 19:57 - 7 Korrik, 2019

Zgjedhjet në Greqi/ Njihuni me rezultatet surprizë

Greqia zhvilloi ditën e sotme zgjedhjet paralamentare të parakohëshme. NeoDemomokracia ka arritur të triumfojë në këto zgjedhje duke marrë gati 39.8% të votave që i bie...

Aktualitet 09:10 - 29 Qershor, 2019

“Surprizë luksoze”/ Afërdita Dreshaj merr dhuratë një “avion privat” për përvjetor

Herë pas here Afërdita Dreshaj poston surprizat e bashkëshortit të saj Jakub,  i cili duket me të vërtetë një partner shumë romantik. Por këtë herë surpriza...

Kryesore Show Biz 23:00 - 28 Qershor, 2019

Rozana Radi tregon pengun më të madh në jetën e saj/ Merr surprizën e veçantë

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi, ditën e sotme ka prezantuar për herë parë mbesën e saj Nicole. E ftuar në emisionin e Rudinës ajo ka folur...

Aktualitet 21:31 - 25 Maj, 2019

Surprizon Lulzim Basha/ Një tenor për himnin kombëtar

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ndryshe nga protestat e tjera këtë herë nuk e ka kënduar vetë himnin e flamurit në mbyllje të protestës. Këtë herë...

Aktualitet 21:12 - 23 Maj, 2019

Hyn fshehurazi në zyrën e burrit/ Këngëtarja merr surprizën e papritur

Ledina Çelo është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ajo prej vitesh jeton së bashku me familjen jashtë Shqipërisë ku ka ndërtuar dhe...

Aktualitet 10:57 - 22 Maj, 2019

Ditëlindje jashtë Shqipërisë dhe surpriza të veçanta/Nuk do e besoni sa vjeç mbush Eli Fara

Ajo njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare dhe nuk i tregon vitet që ka mbi supe.Këngëtarja shqiptare Eli Fara ka festuar ditëlindjen e saj...

Aktualitet 18:11 - 18 Maj, 2019

Alketa Vejsiu zbulon surprizën e të hënës/ Sjell në Shqipëri gazetarin më të famshëm italian

Një nga emisionet më të ndjekura të ekraneve shqiptare është programi “Në kurthin e Pite Panit”. Të shumtë kanë qenë personazhet të cilët janë vendosur përballë...

Aktualitet 14:10 - 18 Maj, 2019

“Jam me fat”/Jonida Maliqi emocionohet nga surpriza e moderatorit në qytetin e Vlorës

Pak orë para finales së Eurovision ku Jonida Maliqi do të këndojë e dyta me këngën “Ktheju Tokes”, miku i saj, gazetari Ermal Peci ka surprizuar...

Aktualitet 22:51 - 16 Maj, 2019

Vendimi i opozitës surprizon Edi Ramën

Kryeministri Edi Rama u pyet për vendimin e PD dhe LSI-së, për dërgimin e anëtarëve në KZAZ. Rama u shfaq i habitur nga ky vendim i...

kryemadho:97 nuk ishte asgje
Aktualitet 19:00 - 11 Maj, 2019

Simpatizantët e LSI-së surprizojnë Monika Kryemadhin

Protesta e opozitës ka nisur zyrtarisht që prej orës 18:30, por protestuesit nuk janë grumbulluar ende të gjithë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Një pjesë e...

Aktualitet 18:00 - 8 Maj, 2019

Irma Libohova surprizon mikeshën e ngushtë/ I bën urimin më të veçantë për ditëlindje

Aktorja shqiptare Alma Ajazi, e cila jeton dhe vepron në Francë, ka marrë surprizën më të bukur për ditëlindje. Personazhi që e ka surprizuar aktoren ka...

Aktualitet 16:50 - 8 Maj, 2019

Artistët surprizojnë Nexhmije Pagarushën/ Ikona e muzikës nuk mban dot lotët

Ikona e muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha ka festuar ditën e djeshme 86-vjetorin e lindjes. Të shumtë kanë qenë artistët që e kanë uruar legjendën e muzikës...

Kryesore Show Biz 11:25 - 3 Maj, 2019

Aktorja e njohur i surprizon të gjithë/Në pritje të ëmbël për herë të tretë

Aktorët e famshëm Blake dhe Ryan kanë dy vajza së bashku, James dhe Inez. Por në premierën e filmit “Pokemon Detective Pikachu”, Blake Lively i suprizoi...