Connect with Us

All posts tagged "Surprizat"

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java për çiftet dhe beqarët?
Horoskopi 09:00 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Surprizat që ju presin në vitin 2021

Dashi Në përgjithësi, 2021 është një vit emocionues, por me disa momente delikate, të cilat do të zgjidhen në pjesën e dytë të vitit. Planeti Venus...

Horoskopi i financave/ Zbuloni surprizat që iu presin përsa i përket parave
Horoskopi 11:45 - 20 Dhjetor, 2020

Horoskopi i financave/ Zbuloni surprizat që iu presin përsa i përket parave

Dashi Kjo javë do të jetë financiarisht e favorshme, për sa kohë që mbani mendjen e shëndoshë dhe praktikën në veprimet tuaja.Ju mund të jeni me...

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin
Horoskopi 10:35 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Mund të debatoni me bashkëpunëtorë, kolegë ose furnitorë, dhe sigurisht që kjo nuk do ta ndihmojë profesionin tuaj, sido që të jetë. Projektet tuaja me...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:07 - 15 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Dashi Keni pasur probleme të mëdha, jeni zvarritur tashmë për ca kohë për çështjjet ligjore apo edhe ato sentimentale. Disa prej shenjave e kanë jetuar muajin...

Horoskopi i muajit Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 13:15 - 11 Shtator, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Dashi Ju do të dëgjoni shumë ndjesi që këndojnë në zemrën tuaj dhe sensualiteti që do të lëshoni do të jetë shumë. Mos hezitoni dhe përpiquni...

Aktualitet 08:13 - 21 Prill, 2019

Surprizat e motit/ Ja si do të vijojnë temperaturat në orët në vijim

Kushtet atmosferike të qëndrueshme do të diktojnë mot të kthjellët në të gjithë vendin. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të...

Deputetet ne Kuvedn, seance plenare
Aktualitet 14:59 - 15 Janar, 2019

Surprizat e Klement Balilit/ Tronditet skena politike shqiptare?

Para se ta dorëzohej Klement Balili ka dhënë një intervistë, për gazetarin investigativ Artan Hoxha. Balili, njeriu më i akuzuar në këtë vend për lidhjet e...

Aktualitet 23:00 - 9 Shkurt, 2018

‘Duke u bërë gati për verën!’ / Çfarë ka në mendje Britney Spears?

Kohët e fundit ajo zbuloi se ajo po linte pas aktivitetin fizik për të kaluar kohë me fëmijët e saj. Por të enjten, Britney Spears ndau...

Showbizz 16:00 - 26 Maj, 2015

Surprizat nuk kanë fund pë dyshen Wright-Keegan

  Spektakli i kësaj jave i Strictly Come Dancing dhuroi mjaft emocione dhe spektakël sidomos për shkak të ceremonisë së organizuar të dasmës mes Michelle Keegan...