Connect with Us

All posts tagged "surpriza"

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju
Horoskopi 09:44 - 18 Shtator, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Ju mund t’u jepni një shans njerëzve përreth jush, madje duke u përpjekur t’i falni, nëse është e nevojshme. Pakënaqësia është e padobishme, veçanërisht kur...

Surprizat që ju presin në vendit tuaj të punës/ Parashikimet e yjeve për javën e ardhshme
Horoskopi 10:38 - 13 Shtator, 2020

Surprizat që ju presin në vendit tuaj të punës/ Parashikimet e yjeve për javën e ardhshme

Dashi Gjatë këtyre shtatë ditëve, vështirësitë janë të mundshme me punën që duhet të përfundoni brenda javës së punës. Ju do të duhet të kërkoni ndihmë...

Surprizat e motit/ Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët
Sociale 16:48 - 25 Gusht, 2020

Moti sjell surpriza/ Ja si pritet të jenë temperaturat nesër

Sot pasdite priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare. Reshjet e shiut dhe breshëri të shoqëruara me erë dhe me shtrëngata do të prekin gjithë territorin....

Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat
Showbizz 21:37 - 17 Gusht, 2020

Foto-Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Nëse do të pyesnim për emrin e një femre që pavarësisht moshës duket në top formë dhe gjithmonë e më e re, padyshim që do përmendnim...

Dokumentet/ Zbardhet vendimi i Gjykatës për pasuritë e trafikantit të drogës Ylli Ndroqi  (Xhemail Pasmaçiu)
Denoncim 10:32 - 12 Gusht, 2020

Ylli Ndroqi dhe lidhjet me elementët terroristë ndërkombëtarë

Trafiku i drogës në Turqi dhe influenca e Ndroqit tek ortakët e vjetër. Çfarë paralajmëruan gazetarët Artan Hoxha dhe Klodiana Lala para një viti për biznesmenin...

Kthjellime dhe vranësira/ Mësoni suprizat e motit për sot
Sociale 08:06 - 12 Gusht, 2020

Kthjellime dhe vranësira/ Mësoni surprizat e motit për sot

Gjatë ditës së sotme, moti do të nis i kthjellët në të gjithë territorin dhe gradualisht nga orët e mesditës deri ato të pasdites do të...

A do ketë plazh për javën që vjen/ Moti sjell surpriza
Sociale 14:20 - 9 Gusht, 2020

A do ketë plazh për javën që vjen?/ Moti sjell surpriza

Ditët e javës që po vjen duket se do të kenë të njëjtin parashikim si edhe javën e kaluar. Të ndikuar nga disa kushte atmosferike specifike,...

Foto-fakt - Analfabetizmi i Ylli Ndroqit/ Trafikanti pronar mediash nuk di të shkruajë
Aktualitet 17:07 - 8 Gusht, 2020

Reagon Ylli Ndroqi (Xhemail Pasmaçiu)/ Unë e bëra kryemistër Ramën e kryetar bashkie Veliajn

Ylli Ndroqi (alias Xhemail Pasmaçiu) po luan të gjithë gurët për të treguar se vendimi i gjykatës pas kërkesës së SPAK  ndaj tij është aksidental dhe...

Sociale 15:24 - 5 Gusht, 2020

Pas stuhive dhe rebesheve/ Surprizat e motit për ditën e nesërme

Vendi ynë gjatë pjesë së parë të ditës u ndikua nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik shoqëruar me reshje shiu në formën e shtrëngatave...

Suprizat e motit/ Si parashikohen temperaturat për ditën e sotme
Sociale 08:06 - 26 Korrik, 2020

Surprizat e motit/ Si parashikohen temperaturat për ditën e sotme

Që prej orëve të para të ditës së sotme e deri në mesditë parashikohen vranësira në pjesën qendrore dhe zonat malore. Më tej, sipas Shërbimit Meteorologjik,...

Life Style 17:36 - 10 Korrik, 2020

Me ardhjen e verës vijnë edhe surprizat/ Plotëso veshjen tënde me aksesorët e “Preciosa”

Preciosa, dyqani i markave më të njohura të orave, bizhuterive dhe aksesorëve të ndryshem mendon gjithmonë për klientet! Tashmë Preciosa vjen me pikën e saj më...

Surpriza dhe njohje të reja në horizont/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut të famshëm
Horoskopi 10:00 - 5 Korrik, 2020

Surpriza dhe njohje të reja në horizont/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut të famshëm

Dashi Siç rekomandon sot horoskopi i Branko do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sepse do të ketë një ndryshim mjaft delikat të Hënës ....

Përçarje në PS/ Paralajmëron Murrizi: Ka surpriza, mund të krijohet parti e re nga disa socialistë
Politikë 23:08 - 30 Qershor, 2020

Përçarje në PS/ Paralajmëron Murrizi: Ka surpriza, mund të krijohet parti e re nga disa socialistë

Deputeti Myslim Murrizi ka habitur mbrëmjen e sotme me një parashikim lidhur me Partinë Socialiste, ku ka ngritur aludime se ka përçarje. Murrizi tha se ka...

Suprizat e motit/ Ja si pritet të jenë temperaturat nesër
Sociale 16:15 - 23 Qershor, 2020

Suprizat e motit/ Ja si pritet të jenë temperaturat nesër

Dita e sotme është shoqëruar me vranësira mesatare dhe të dendura si dhe reshje shiu me intensitet të ulët. Në mesditë përgjatë ultësirës perëndimore kanë nisur...

Bien në dashuri me shikim të parë/ Dy shenjat e horoskopit që e dorëzojnë shumë shpejt zemrën
Horoskopi 11:51 - 13 Qershor, 2020

Horoskopi javor i dashurisë/ Cilat janë suprizat që i presin të dashuruarit

Dashi Kjo do të jetë një javë e mbarë për dashuri.Familjarët e kësaj shenje të zodiakut do të jenë në gjendje të arrijnë dhe ruajnë mirëkuptimin...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 12:01 - 8 Qershor, 2020

FOTO-Pak ditë pas lindjes/ Klea Huta dhe Krid kthehen në shtëpi ku i pret surpriza

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta solli në jetë djalin e saj Krid. Huta publikoi një foto teksa kishte kapur dorën e...

“Po dominojnë moshat e reja”/ Pipero: Maska me detyrim edhe në rrugë
Lajme 13:11 - 24 Prill, 2020

Foto-Pëllumb Pipero feston ditëlindjen në krye të detyrës/ Surpriza tek Spitali Infektiv

Prej pothuajse dy muajsh Shqipëria po përballet me një situatë të vështirë, për shkak të koronavirusit, ku deri tani janë konfirmuar mbi 600 të prekur. Ndërkohë,...

Sociale 08:09 - 10 Shkurt, 2020

Java nis me diell/ Mësoni surprizat e motit për ditët në vazhdim

Kjo javë pritet të nisë me mot me diell dhe shtim gradual të vranësirave. Sipas Shërbimit meteorologjik, deri në mesjavë, reshjet e përkohëshme të shiut do...

Kryesore Show Biz 10:53 - 1 Gusht, 2019

“Një natë me surpriza të mëdha”/ Zbulohet lista e artistëve që do të performojnë në natën e parë të “Sunny Hill Festival”

Duke filluar nga dita e nesërme, festivali “Sunny Hill” do të jetë kryefjala e mediave rozë. Së fundmi është zbuluar lista e plotë e artistëve që...

Aktualitet 20:25 - 7 Korrik, 2019

Surpriza elektorale e Greqisë/ Hyn antieuropiani jashtë neo nazistët

Zgjedhjet parlamentare në Greqi kanë rezervuar disa surpriza të forta. Nga pollet e para duket se në Parlament do të ketë vetëm 6 parti, nga 20...

Aktualitet 19:13 - 11 Maj, 2019

“Protestë ndryshe”/ Salianji paralajmëron surpriza

Ish deputeti i PD-së Ervin Salianji, foli rreth zhvillimit të protestës e cila ka nisur zyrtarisht në orën 18:30. Salianji paralajmëroi një protestë ndryshe me surpriza...

Aktualitet 13:16 - 12 Prill, 2019

Çështja “Babale”/ Salianji flet për surpriza

Ish deputeti demokrat, Ervin Salianji gjatë prononcimit të tij për mediat pas seancës gjyqësore për çështjen “Babale” ka akuzuar prokurorët të cilët sipas tij duhet të...

Aktualitet 17:17 - 3 Prill, 2019

Protesta e 13 Prillit/ Këlliçi paralajmëron surpriza

Shpeshherë në mbyllje të protestave të opozitës kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka denoncuar të infiltruarit e Policisë dhe të kryeministrit Edi Rama në protestat e...