Connect with Us

All posts tagged "supermodele"

Çmend 15.8 milionë ndjekësit e saj me gjoksin dhe të pasmet shpërthyese/ Fotot më të pabesueshme të Demi Rose
Showbizz 09:49 - 1 Shkurt, 2021

Çmend 15.8 milionë ndjekësit e saj me gjoksin dhe të pasmet shpërthyese/ Fotot më të pabesueshme të Demi Rose

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 15.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe meshkujt çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi...

FOTO-Duke lexuar tërësisht e zhveshur/ Demi Rose i tejkalon kufijtë e imagjinatës
Showbizz 12:35 - 29 Janar, 2021

FOTO-Duke lexuar tërësisht e zhveshur/ Demi Rose i tejkalon kufijtë e imagjinatës

Supermodelja britanike, Demi Rose njihet për fotot e saj seksi dhe shumë  provokuese. Ajo di si të bëjë mbajë të gjithë ndjekësit të ngullur në llogarinë...

Showbizz 14:35 - 16 Janar, 2021

Një “bombë” e vërtetë/ Demi Rose çmend ndjekësit, tregon format shpërthyese

Supermodelja britanike, Demi Rose është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron më shumë se 15.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja britanike...

E parezistueshme si Demi Rose/ “Superbisha” britanike pozon topless
Showbizz 16:23 - 9 Nentor, 2020

E parezistueshme si Demi Rose/ “Superbisha” britanike pozon topless

Supermodelja britanike Demi Rose tashmë është kthyer një nga vajzat më të ndjekura dhe kjo e gjitha falë ekspozimit të formave të saj bombastike. Së fundi...

Showbizz 13:25 - 4 Shtator, 2020

“Më e ëmbël se mjalti”/ Demi Rose e papërmbajtshme, i “tregon” gjoksin diellit

Supermodelja britanike, Demi Rose ka ngritur temperaturat me fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale. Bukuroshja ka treguar format e saj bombastike teksa shfaqet me...

“Më thuaj se janë të miat”/ Demi Rose iu tregon të pasmet gjigante ndjekësve
Showbizz 16:57 - 5 Korrik, 2020

“Më thuaj se janë të miat”/ Demi Rose iu tregon të pasmet gjigante ndjekësve

Supermodelja britanike Demi Rose vijon të çmendë të gjithë fansat e saj me fotot e saj seksi. Rose ka publikuar disa foto ku provokon ndjekësit duke...

Showbizz 16:21 - 20 Qershor, 2020

BOOM-BOOM/ Supermodelja ruse nuk ndalet së provokuari me format e saj gjigante

Anastasia Kvitko është një nga supermodelet më të ndjekura në Instagram. Ajo numëron plot 11.1 milionë ndjekës. Anastasyia ka dhuruar disa poza shumë të nxehta ku...

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 12:34 - 20 Qershor, 2020

Nuk duhen humbur/ Fotot më të fundit të Demi Rose që po “çmendin” rrjetin

Demi Rose është një nga supermodelet që nuk di të ndalet. Çdo herë ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave të...

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 10:26 - 17 Qershor, 2020

FOTO- Demi Rose i vë flakën rrjetit/ Supermodelja nuk i lë vend imagjinatës me foton nudo

Supermdelja britanike, Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj. Shpesh herë e kemi parë të publikojë foto të nxehta topless dhe nudo dhe...

demi foto
Showbizz 14:18 - 3 Maj, 2020

“Shihemi në ëndrra”/ Supermodelja britanike provokon e zhveshur nga vaska me lule

Supermodelja britanike Demi Rose i ka cmendur të gjithë fansat e saj me fotot e fundit. Bukuroshja nuk ndalet së provokuari teksa pozon fotot nudo në...

Fashion 16:25 - 29 Janar, 2019

E paskemi ditur gabim! Trajneri i supermodeleve tregon kë vakt duhet të shmangim për t’u dobësuar

Trajneri personal i aktores Margot Robbie ka zbuluar sesi ajo e ruan fizikun e saj të pabesueshëm. David Higgins thotë se ngrënia e vaktit të mëngjesit...

Aktualitet 20:30 - 25 Dhjetor, 2018

“Unë thashë PO”, supermodelja merr propozimin për martesë në vigjilje të Krishtlindjeve

Heidi Klum mori një dhuratë të paparë nga i dashuri i saj Tom Kaulitz: Një unazë të shndërritshme fejesë. Heidi ndau lajmin e bukur në rrjetet...

Aktualitet 23:00 - 18 Nentor, 2018

Në hapat e supermodeleve botërore, e dashura e Feros po bën namin në Angli

Pak ditë më parë lajmi se Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë në një lidhje bëri bujë në të gjitha mediat rozë në vendin tonë. Ndërkohë...

Aktualitet 10:10 - 20 Tetor, 2018

Surprizë! Supermodelja e njohur martohet në fshehtësi dhe fustani i nusërisë është mahnitës

Surprizë: Karlie Kloss dhe Josh Kushner janë martuar. Vetëm tre muaj pasi shpalli fejesën, çifti kurorëzoi dashurinë në një ceremoni të vogël hebreje në Nju-Jork. Supermodelja...

Aktualitet 22:50 - 18 Korrik, 2018

Gjendet e vdekur modelja e njohur/ Ja çfarë ka ndodhur

Është gjetur e vdekur ditën e djeshme top modelja Annabelle Neilson, 49 vjeçare. Ajo ishte shoqja më e mirë e modeles dhe bisnzesmenes Kate Moss. Modelja dhe...

Kryesore Show Biz 22:30 - 18 Maj, 2018

Foto/ Supermodelet parakalojnë në tapetin e kuq të AMFAR Gala dhe fustanet na lanë pa fjalë

Një nga ngjarjet më magjepsëse dhe të preferuara ku shfaqen elita e yjeve të Hollywood është AMFAR Gala. Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Toni Garrn dhe Elsa...

Kryesore Show Biz 23:20 - 18 Mars, 2018

Foto/ Supermodelet zhvishen në një ishull privat

Janë parë shumë shpesh në praninë e njëra tjetrës duke shpalosur trendet e fundit të modës.  Por këtë fundjavë Kendall Jenner dhe Bella Hadid vendosën të...

Kryesore Show Biz 22:30 - 25 Shkurt, 2018

Kush është Sebastian McClard?/ Burri i supermodeles Emily

Emily Ratajkowski u martua me të dashurin e saj, që kishin një marrëdhënie prej më pak se katër javësh. Sebastian është një lojtar në Hollywood. Producent...

Kryesore Show Biz 22:50 - 15 Shkurt, 2018

Supermodelja tradhëton të dashurin/ Kapet mat me një mashkull

Edhe pse vijon “lidhjen” e dashurisë me Jeff Magid, supermodelja Emily Ratajkowski, është fotografuar në krah të një mashkulli tjetër. Mediat kanë shkruar se lidhja e...

Kryesore Show Biz 19:00 - 10 Shkurt, 2018

Modelja lajmëron policinë/ Maniaku qëndronte para shtëpisë së saj

Supermodelja Bella Hadid ka lajmëruar policinë e New York-ut pasi të premten në mbrëmje, kishte vënë re një burrë që ndodhej jashtë shtëpisë së saj ku...

Aktualitet 23:10 - 14 Dhjetor, 2017

Foto/ Momentet e zhveshura të Bella Hadid

Në çdo dalje të saj Bella Hadid ekspozohet dhe tërheq shumë vëmendje. Në pasarela, shfaqje të ndryshme, selfie, kjo është supermodelja e cila nuk ka frikë...

Aktualitet 22:40 - 10 Dhjetor, 2017

Kishte premtuar se nuk do ta bënte më/ Supermodelja nuk mban fjalën

Supermodelja britanike Rhian Sugden kishte premtuar në muajin prill se ditët e saj ‘zhveshur” kishin marrë fund. Por, duket se deklarata ka qenë për deri në...

Aktualitet 23:10 - 10 Nentor, 2017

Modelja sfidon supermodelet e Victoria Secret/ Rezultatet flasin vetë

Modelja me bazë në Brooklyn, Tabria Majors, ka fjalë jo të mira për Victoria’s Secret, por gjithçka që ajo kishte nevojë ishin tre foto të postuara...