Connect with Us

All posts tagged "supermarkete"

Sociale 09:37 - 21 Mars, 2020

Disa orë para “shtetrrethimit”/ Qytetarët në Tiranë dynden në supermarkete

Që prej orës 05:00 të mengjesit deri në orën 13:00 në mesditë, sipas urdhrit të kryeministrit Rama, qytetart mund të lëvizin për të plotësuar nevojat e...

Sociale 08:23 - 3 Mars, 2020

Shqiptarët nuk tremben nga koronavirusi/ Shitjet e ushqimeve bazë, tashmë në normalitet

Skena të njerëzve që dynden në supermarkete nga frika e përhapjes së koronavirusit ishin të dukshme në shumë qytete të botës, duke filluar nga Milano, e...

Bota 21:20 - 23 Shkurt, 2020

Video-Koronavirusi në Itali/ Qytetarët në panik, boshatisin raftet e supermarketeve

Prej dy ditësh Italia po përjeton momente të vështira pas përhapjes së koronavirusit në disa zona të vendit. Njerëzit janë në panik dhe të frikësuar nga...

Sociale 09:05 - 14 Shtator, 2019

Foto+video-AKU ndëshkon tre supermarkete/ Ndalohen 46.2 ton produkte të pasigurta

Në vijim të zbatimit të Planit të Kontrolleve Zyrtare dhe sinjalizimeve të ardhura nga qytetarë dhe sistemi europian i njoftimit të shpejtë, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit...

Aktualitet 12:33 - 26 Gusht, 2018

Gjobiten katër supermarkete nga AKU/ Tregtonin vaj ulliri të falsifikuar

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit gjatë ditës së sotme ka gjobitur katër supermarkete, pasi tregtonin vaj ulliri të falsifikuar. Mësohet se katër supermarketet furnizoheshin me vaj ulliri...