Connect with Us

All posts tagged "sulm"

Kryesore Show Biz 16:40 - 28 Janar, 2019

(Foto)Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja ka...

sulmi ndaj policise ne elbasan
Aktualitet 19:23 - 23 Janar, 2019

Sulmi ndaj policisë në Elbasan/ Zbardhet dosja e Prokurorisë

Prokuroria për Krimet e Rënda ka përfunduar hetimet lidhur për sulmin e rëndë që iu bë policisë në shtator të 2017, në hyrje të tregut Agroushqimor...

kryeministri edi rama dhe ish-kryeministri sali berisha ne kuvend
Aktualitet 22:20 - 22 Janar, 2019

Berisha sulmon Ramën me “Pinokun” [Foto]

Menjëherë pas betimit të Edi Ramës në postin e ministrit të Punëve të Jashtëme ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Berisha ka publikuar një foto në rrjetet...

Aktualitet 17:29 - 21 Janar, 2019

Mediu sulmon Ramën/ Qeveria është vetëm një fasadë

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu, nga foltorja e kuvendit e ka cilësuar sit ë turpshme seancën plenare që u zhvillua katër ditë më parë për...

greqia ne proteste per marreveshjen e prespes
Aktualitet 19:09 - 20 Janar, 2019

Gazetari shqiptar sulmohet live në Athinë (Video)

Ekstremistët e “Agimit të Artë” në Greqi kanë sulmuar ditën e sotme korrespondentin e  TCH në Athinë, Artur Bibe. Bibe po zhvillonte një lidhje direkte me...

Edith harxhi ish anetare PD
Aktualitet 19:45 - 19 Janar, 2019

Sekretariati i ri/ Edith Harxhi: Basha nuk zgjodhi asnjë femër në drejtim

Ish anëtarja e Keshillit Kombetar të Partisë Demokratike Edith Harxhi, e cila është një prej zërave kritik të kryetarit Lulzim Basha, ka reaguar në një postim...

Hashim Thaci dhe ramush haradinaj, president dhe kryeminister te kosoves
Aktualitet 18:59 - 19 Janar, 2019

Taksa ndaj Serbisë/ Thaçi sulmon Haradinajn

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një postim në rrjetet sociale e ka cilësuar taksën e vendosur ndaj Serbisë si tekë personale të Haradinajt. Sipas Thaçit,...

sander lleshaj deklarate
Aktualitet 11:27 - 13 Janar, 2019

Lleshaj “tregon dhëmbët”/ Politika po na sulmon

Policia e Shtetit feston sot përvjetorin e 106 të krijimit të saj. Ministria e Brendshme dhe Policia e Shtetit kanë zhvilluar një deklaratë të përbashkët, për...

Kryesore Show Biz 11:28 - 11 Janar, 2019

Sulmohet në internet për të dashurin që ka zgjedhur

Shane Burcaw, i cili ka Atrofi Muskulore të Shpinës. Për këtë arsye, ajo sulmohet vazhdimisht në internet nga njerëz që e quajnë lidhjen e saj “të...

Aktualitet 21:58 - 10 Janar, 2019

Baton Haxhiu vijon sulmin ndaj presidentit Meta/ Ja çfarë profetizon

Gazetari Baton Haxhiu i cili u bë protagonist ditën e sotme me anë të një letre të drejtuar presidentit Ilir Meta, nga një lidhje direkte në...