Connect with Us

All posts tagged "sulm"

gazetari i Babales
Aktualitet 20:32 - 19 Shkurt, 2019

Gazetari i Babales sulmon Ambasadën e SHBA

Pasditen e sotme Ambasada amerikane në Tiranë në një postim në rrjetet sociale reagoi ndaj vendimit të opozitës për djegien e mandateve duke e cilësuar atë...

Aktualitet 16:50 - 19 Shkurt, 2019

Nuk përmbahet më Vasili/ Sulmon mediat

Kryetari i Grupit Parlamentar i LSI-së ka ngritur akuza ndaj medias, të cilat, sipas tij, janë kapur nga qeveria dhe janë paguar prej kryeministrit Edi Rama....

Edi Rama quan kazan zerin e amerikes
Aktualitet 15:56 - 18 Shkurt, 2019

Trafiku i narkotikëve/ LSI sulmon Ramën

Ditën e sotme gazeta prestigjoze italiane “Corriere della sera” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë duke shkruar për trafikun e drogës nga Shqipëria në Itali. “Trafiqe...

Aktualitet 13:09 - 16 Shkurt, 2019

Sulmi ndaj Kryeministrisë/ Ndërkombëtarët thirrje opozitës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ajo Britanike në Tiranë kanë bërë thirrje për protesta paqësore. Në një reagim në rrjetet sociale, Ambasada amerikane...

rames si del inati me mark markun
Aktualitet 16:07 - 15 Shkurt, 2019

Ramës nuk i del inati me Mark Markun/ Sulmon pedagogët

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit me studentët dhe pedagogët në qytetin e Vlorës ka sulmuar pedagogët. Sipas tij, Mark Markët kanë frikë nga kontolli dhe verifikimi...

ngjela deputetet e opozites deshmore
Aktualitet 18:15 - 13 Shkurt, 2019

“Përkrahëse e politikës sllave”/ Spartak Ngjela sulmon Sonila Meçon

Avokati Spartak Ngjela ka thënë sot se presioni ruso-serb po kërkon të destabilizojë marrëdhëniet E Kosovës dhe Shqipërisë. Në një postim në rrjetet sociale, ai e...

dhune mbi policine
Aktualitet 17:56 - 12 Shkurt, 2019

Zbulohet skenari i protestës/ Trazira si në 21 Janar dhe sulm mbi Kryeministrinë

Partia Demokratike ka paralajmëruar një protestë  që do të mbahet këtë të Shtunë në 16 Shkurt në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Burime zyrtare i thanë CNA.al...

Aktualitet 20:55 - 7 Shkurt, 2019

Sulmohet nga qentë/ Gjen vdekjen 61 vjeçarja

Një 61 vjeçare nga fshati Dyshnik i Beratit ka gjetur vdekjen. Bëhet fjalë për shtetasen Selime Braushi. Mësohet se 61  vjeçarja u sulmua nga qentë duke...

balliu paralajmeron ramen
Aktualitet 17:55 - 7 Shkurt, 2019

Akuza të rënda/ Çuni i Fahriut sulmon Olta Xhaçkën

Protesta e banorëve të Astirit është sot në ditën e 97-të saj. Ata që prej ditës së parë nuk janë tërhequr nga kërkesat e tyre për...

Bresheri automatiku ne vlore dy te plagosur
Aktualitet 13:39 - 1 Shkurt, 2019

Sulmi me breshëri në Vlorë/ Zbardhen detaje të reja

Janë zbardhur të tjera detaje nga atentati ndodhur më 14 janar 2019, ndaj Mikel Mehmetit, në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Mjeti tip ‘Audi A3’ me targa...