Connect with Us

All posts tagged "sulm"

Aktualitet 15:56 - 4 Prill, 2019

Alimadhi sulmon PD/ “S’na kanë dhënë as 10% të asaj që na takon”

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, i cili pranoi të marrë mandatin e deputetit si pjesë e listave të PD-së pas djegies së mandateve nga opozita...

ske dhene asnje qindarke
Aktualitet 21:04 - 31 Mars, 2019

Rama e sulmoi nga Golemi/ Reagon kryebashkiaku i Kavajës: S’ke dhënë asnjë qindarkë

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama gjatë një vizite që zhvilloi në një biznes në Golem të Kavajës, sulmoi kryebashkiakun e këtij qyteti Isa Sakja. Në...

Aktualitet 19:13 - 28 Mars, 2019

Petrit Vasili sulmon Ramën: Vdes për karrigen dhe urren shqiptarët

Ish-kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar sërish kryeministrin Rama. Sipas tij Rama u ka hapur luftë mediave dhe...

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 18:53 - 28 Mars, 2019

“Për një të arrestuar ngrihemi një mijë”/ Çuni i Fahriut sulmon Ramën me parullë komuniste

Ish deputeti i Republikës së Re, Klevis Balliu, i qenë prezent në protestën e përnatshme të banorëve të Astirit, që vijon pa ndërprerje prej 148 ditësh,...

Aktualitet 22:17 - 25 Mars, 2019

Letërporositë/ Bardhi sulmon Prokurorinë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi në një lidhje direkte në emisionin “Open” në TCH foli rreth thirrjes së tij dhe Lulzim Bashës në Prokurori...

Monika kryeamshi qan per arsimin e larte
Aktualitet 10:31 - 21 Mars, 2019

Ralf Gjoni u sulmua me bojë/ Ja, si kërcënonte më herët, Monika Kryemadhi

Deputeti i LSI, Ralf Gjoni u sulmua me bojë sapo doli nga shtëpia, ku poshtë hyrjes së pallatit e priste një djalë. Ai e ka qëlluar...

paloka: rama nje burracak
Aktualitet 17:07 - 20 Mars, 2019

Forcat Speciale në protestë/ Paloka sulmon Ramën

Ditën e sotme në aksin Lushnje-Fier, dhjetra fermerë dhe prodhues të qumështit protestuan kundër uljes së subvencionit të TVSH-së për prodhimet bujqësore. Në lidhje me këtë...

berisha denoncim nga qytetari dixhital
Aktualitet 15:46 - 17 Mars, 2019

Bojatisi Veliajn/ Berisha sulmon Policinë

Ditën e sotme gjatë festimeve të ditës së Verës në kryeqytet ka ndodhur një incident me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, i cili u sulmua me...

ardian bujupi tatuazh
Kryesore Show Biz 11:53 - 16 Mars, 2019

Ndoqi videon e sulmit terrorist në Zelandën e Re, këngëtari shqiptar: “Jam i shokuar!”

E gjithë bota ka mbetur e tronditur nga sulmi terrorist në Zelandën e Re, ku 49 persona mbetën të vdekur dhe shumë të tjerë të plagosur....

Aktualitet 21:27 - 11 Mars, 2019

Sekretari i Bashës sulm ndaj Rudina Hajdarit

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas vendimit të deputetes Rudina Hajdari për mosdjegien e mandatit. Bardhi...

nuk rrezohet rama
Aktualitet 17:14 - 4 Mars, 2019

O idiot, çfarë kërkon të bësh?/ PD nuk ndal sulmin ndaj Ramës

Ish-nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për rrethimin me tela me gjemba të institucionit të Parlamentit. Paloka i drejtohet...

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 16:21 - 3 Mars, 2019

Habit çuni i Fahriut/ Sorosi urdhëroi Ramën të sulmojë Trumpin

Ish-deputeti i listës Basha, Klevis Balliu, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar ashpër ndaj ndërkombëtarëve. Sipas Balliut,  dikur të deleguarit europianë kishin mbështetjen e...

berisha mbron kryemadhin
Aktualitet 23:06 - 28 Shkurt, 2019

Habit Berisha/ Fleckenstein sulmoi Kryemadhin për shkak të një vajze

Deklaratat e eurodeputetit Knut Fleckenstein për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi janë komentuar edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha. Sipas Berishës, ai e sulmoi Kryemadhin sepse i...

Knut Fleckenstein per protesten e studenteve
Aktualitet 17:26 - 28 Shkurt, 2019

Mustafaj sulmon Fleckenstein/ Del në mbrojtje të Monika Kryemadhit

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, ka komentuar deklaratat e eurodeputetit Fleckenstein i cili u shpreh se ishte i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Mustafaj...

zemer atak
Aktualitet 23:58 - 27 Shkurt, 2019

Ataku kardiak/Shenjat e fshehura të sulmit vdekjeprurrës

Dhimbje barku Sipas mjekëve dhimbja e barkut shenjohet në gati 50 përqind të rasteve të infarktit.Në raste të tilla dhimbja shoqërohet edhe me ndjesi të përzierash....

Aktualitet 21:30 - 23 Shkurt, 2019

Sajoi sulmin kundër tij: Aktori i famshëm paguan 10 mijë $ dhe lutet ta besojnë

Aktori Jussie Smollett, i cili sajoi sulmin kundër tij, që ndodhi më 29 janar, është lënë i lirë pasi pagoi 10.000 dollarë dhe pasi ra dakord...

Levizja socialiste per integrim selia
Aktualitet 16:05 - 21 Shkurt, 2019

Mandatet/ Deputeti i LSI-së sulmon ndërkombëtarët

Knut Fleckenstein,raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian dhe eurodeputeti gjerman, u shpreh për DW se ishte i zgjënjyer për djegien e mandateve nga opozitarët. Nëpërmjet një...

gazetari i Babales
Aktualitet 20:32 - 19 Shkurt, 2019

Gazetari i Babales sulmon Ambasadën e SHBA

Pasditen e sotme Ambasada amerikane në Tiranë në një postim në rrjetet sociale reagoi ndaj vendimit të opozitës për djegien e mandateve duke e cilësuar atë...

Aktualitet 16:50 - 19 Shkurt, 2019

Nuk përmbahet më Vasili/ Sulmon mediat

Kryetari i Grupit Parlamentar i LSI-së ka ngritur akuza ndaj medias, të cilat, sipas tij, janë kapur nga qeveria dhe janë paguar prej kryeministrit Edi Rama....

Edi Rama quan kazan zerin e amerikes
Aktualitet 15:56 - 18 Shkurt, 2019

Trafiku i narkotikëve/ LSI sulmon Ramën

Ditën e sotme gazeta prestigjoze italiane “Corriere della sera” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë duke shkruar për trafikun e drogës nga Shqipëria në Itali. “Trafiqe...

Aktualitet 13:09 - 16 Shkurt, 2019

Sulmi ndaj Kryeministrisë/ Ndërkombëtarët thirrje opozitës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ajo Britanike në Tiranë kanë bërë thirrje për protesta paqësore. Në një reagim në rrjetet sociale, Ambasada amerikane...

rames si del inati me mark markun
Aktualitet 16:07 - 15 Shkurt, 2019

Ramës nuk i del inati me Mark Markun/ Sulmon pedagogët

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit me studentët dhe pedagogët në qytetin e Vlorës ka sulmuar pedagogët. Sipas tij, Mark Markët kanë frikë nga kontolli dhe verifikimi...

Deklarata tronditëse e ish-këshilltarit të Trump/ Ngjela: Historia e tradhëtisë shqiptare po përsërit vetveten
Aktualitet 18:15 - 13 Shkurt, 2019

“Përkrahëse e politikës sllave”/ Spartak Ngjela sulmon Sonila Meçon

Avokati Spartak Ngjela ka thënë sot se presioni ruso-serb po kërkon të destabilizojë marrëdhëniet E Kosovës dhe Shqipërisë. Në një postim në rrjetet sociale, ai e...