Connect with Us

All posts tagged "sulm"

Aktualitet 19:13 - 28 Mars, 2019

Petrit Vasili sulmon Ramën: Vdes për karrigen dhe urren shqiptarët

Ish-kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar sërish kryeministrin Rama. Sipas tij Rama u ka hapur luftë mediave dhe...

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 18:53 - 28 Mars, 2019

“Për një të arrestuar ngrihemi një mijë”/ Çuni i Fahriut sulmon Ramën me parullë komuniste

Ish deputeti i Republikës së Re, Klevis Balliu, i qenë prezent në protestën e përnatshme të banorëve të Astirit, që vijon pa ndërprerje prej 148 ditësh,...

Aktualitet 22:17 - 25 Mars, 2019

Letërporositë/ Bardhi sulmon Prokurorinë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi në një lidhje direkte në emisionin “Open” në TCH foli rreth thirrjes së tij dhe Lulzim Bashës në Prokurori...

Monika kryeamshi qan per arsimin e larte
Aktualitet 10:31 - 21 Mars, 2019

Ralf Gjoni u sulmua me bojë/ Ja, si kërcënonte më herët, Monika Kryemadhi

Deputeti i LSI, Ralf Gjoni u sulmua me bojë sapo doli nga shtëpia, ku poshtë hyrjes së pallatit e priste një djalë. Ai e ka qëlluar...

paloka: rama nje burracak
Aktualitet 17:07 - 20 Mars, 2019

Forcat Speciale në protestë/ Paloka sulmon Ramën

Ditën e sotme në aksin Lushnje-Fier, dhjetra fermerë dhe prodhues të qumështit protestuan kundër uljes së subvencionit të TVSH-së për prodhimet bujqësore. Në lidhje me këtë...

berisha denoncim nga qytetari dixhital
Aktualitet 15:46 - 17 Mars, 2019

Bojatisi Veliajn/ Berisha sulmon Policinë

Ditën e sotme gjatë festimeve të ditës së Verës në kryeqytet ka ndodhur një incident me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, i cili u sulmua me...

ardian bujupi tatuazh
Kryesore Show Biz 11:53 - 16 Mars, 2019

Ndoqi videon e sulmit terrorist në Zelandën e Re, këngëtari shqiptar: “Jam i shokuar!”

E gjithë bota ka mbetur e tronditur nga sulmi terrorist në Zelandën e Re, ku 49 persona mbetën të vdekur dhe shumë të tjerë të plagosur....

Aktualitet 21:27 - 11 Mars, 2019

Sekretari i Bashës sulm ndaj Rudina Hajdarit

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas vendimit të deputetes Rudina Hajdari për mosdjegien e mandatit. Bardhi...

nuk rrezohet rama
Aktualitet 17:14 - 4 Mars, 2019

O idiot, çfarë kërkon të bësh?/ PD nuk ndal sulmin ndaj Ramës

Ish-nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për rrethimin me tela me gjemba të institucionit të Parlamentit. Paloka i drejtohet...

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 16:21 - 3 Mars, 2019

Habit çuni i Fahriut/ Sorosi urdhëroi Ramën të sulmojë Trumpin

Ish-deputeti i listës Basha, Klevis Balliu, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar ashpër ndaj ndërkombëtarëve. Sipas Balliut,  dikur të deleguarit europianë kishin mbështetjen e...