Connect with Us

All posts tagged "Suli"

Politikë 10:45 - 9 Maj, 2020

Skandali/ Suli i prish Kamzës stadiumin për të ndërtuar pallate

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon kryebashkiakun e Kamzës, Rakip Suli se po prish stadiumin 84-vjeçar të qytetit, për të ndërtuar pallate. Në një postim në rrjetet sociale,...

Politikë 13:04 - 25 Nentor, 2019

Rilindja fillon fushatën me show dhe recitale

Paraditen e sotme, kryeministri Edi Rama mesa duket dha sinjalin e fundit publik që Rilindja filloi fushatën e saj dhe si stil ka gjetur atë të...

Politikë 17:27 - 7 Gusht, 2019

Socialistët futen me dhunë në Bashki/ Reagon Xhelal Mziu

Ish kryetari i bashkisë Kamës, Xhelal Mziu ka reaguar hapjes më forcë të derës së bashkisë nga militantët e PS-së. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Politikë 16:12 - 7 Gusht, 2019

Plas në Kamëz/ Militantët e PS-së thyejnë derën e bashkisë

Kryetari i ri i Bashkisë Kamës, Rakip Suli, nuk ka pritur gjatë për të marrë detyrën. Menjëherë pas betimit dhe konstituimit të Këshillit bashkiak, mbledhje kjo...

Aktualitet 17:42 - 15 Korrik, 2018

Zgjedhjet lokale-Garuesit e PD dhe PS në Kamëz/ Rama me biznesmen, Basha me emër surprizë

Zgjedhjet lokale duket se janë jo shumë larg, megjithëse do të duhet përafërsisht një vit që ato të zhvillohen dhe deri atëhere do të kenë rrjedhur...