Connect with Us

All posts tagged "studentja"

Sociale 09:19 - 18 Shtator, 2019

Revoltohet gazetari/ Ky është kulmi i hipokrizisë, kjo pështirësi duhet të marrë fund urgjentisht

Gazetari i njohur Klodian Tomorri ka reaguar mjaft ashpër pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Stop”, ku një pedagog i kërkonte një studenteje...

Kryemadhi me vathe diamanti
Aktualitet 17:56 - 15 Maj, 2019

Kryemadhi organizoi sulmin ndaj ambasadorit të OSBE/ Ja faktet

Sulmi ndaj ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt, duket se ka qenë një skenar i mirëmenduar nga LSI dhe Monika Kryemadhi. Ky nuk është perceptim, por është...

Aktualitet 20:09 - 3 Maj, 2019

Studentja e Harvardit dhe Kapterri i Peqinit

….Shume e respektuar znj. Edita Tahiri..duke te uruar shume shendet e mbaresi ne punet tuaja te perditeshne ne dobi te Kombit tone e vecmas Kosoves e...

Kryeministri Rama gjate takimit me studentet ne Gjirokaster
Aktualitet 12:58 - 22 Shkurt, 2019

Studentja debaton live me Ramën/ Po gënjen, të kam nisur 3-4 mesazhe

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Gkirokastër, ku po zhvillon një bashkëbisedim me studentë të universitetit  “Eqrem Çabej”, në lidhje me të ashtuquajturin “Paktin për Universitetin.”...

kryeministri edi rama takim me studentet ne korce
Aktualitet 13:48 - 8 Shkurt, 2019

Takimi me ekselentët e Korçës/ Studentja i “nxjerr bojën” Ramës

Gjatë prezantimit të “Paktit për Universitetin” me studentët e ekselencës në Korçë, një e re i ka thënë kryeministrit Edi Rama se duhet të bëjë një...

Aktualitet 13:07 - 23 Janar, 2019

Rama batuta me studenten/ Mbyll FB se do të sulmojnë

Kryeministri Rama ka zhvilluar sot një takim në kuadër të bashkëqeverisjes, ku fokus është kthyer protesta e studentëve, të cilët paralajmërojnë edhe hyrje në grevë urie....

Aktualitet 22:40 - 11 Dhjetor, 2018

Studentja ia thotë në sy Ramës/ Kërkesat tona janë minimaliste, nuk duhet dialog

Kryeministri Edi Rama gjatë mbrëmjes së sotme është i pranishëm në studion e emisionit “Top Show” në Top Channel. Një nga studentet e ftuar në këtë...

Aktualitet 09:23 - 29 Nentor, 2018

E frikshme/ Lyen flokët në shtëpi, si u shpërfytyrua  studentja

Studentja 19-vjeçare Estelle, nga Parisi, shpërndau disa fotografi të sajat në rrjetet sociale ku tregonte se si ishte katandisur nga boja e flokëve pasi provoi që...

Aktualitet 21:57 - 5 Korrik, 2017

Studentja e infermierisë vdes tragjikisht/Mesazhi që i dërgoi ish të dashurit pas ndarjes

Ndarja me të dashurin e ka futur në depresion, një studente infermierie, i cili më pas i mori jetën e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Aktualitet 20:47 - 8 Maj, 2017

Polici i vodhi celularin/Kush është studentja e Mjekësisë që vdiq në aksident

Detaje të reja janë zbardhur pas arrestimit të policit Baki Ballhysa në Kavajë, nën akuzën e vjedhjes. Ballhysa me detyrë Patrullë e Përgjithshme pranë pikës së...

Life Style 00:30 - 30 Prill, 2017

Rrëfim/”Ja si u dashurova me studenten dhe tani ajo kërkon… “

Unë jam një pedagog në një shkollë të njohur dhe jam i divorcuar. Kam tre fëmijë 27,25 dhe 21 vjeç, por ja që fati donte që...

Life Style 22:55 - 2 Prill, 2017

“Mjaft bërtitët kur bëni seks”/Studentja u lë një letër, por …!

Është 19-vjeçe, studion në Universitetin e Sicarusas në Shtetet e Bashkuara dhe ishte protagoniste e një historie… me fund të lumtur. Fqinjët e saj po kryenin...

Aktualitet 22:53 - 11 Shkurt, 2017

1 milion dollarë për kokën e kësaj studenteje!

Shteti Islamik ISIS ka ofruar 1 milion dollarë për koknë e një studenteje nga Danimarka. Bëhet fjalë për Joana Palanin, e cila kishte shkuar në Siri...

Uncategorized 09:17 - 25 Mars, 2015

Tiranë/ Studentja i jep fund jetës gjatë orës së mësimit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme ku një studente e vitit të parë në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike në Tiranë, i ka dhënë...